Wpis z mikrobloga

@Xing77: prawda jest taka, że to Korea Płd. jest bardziej cięta na Japonię niż na odwrót. To tam dzicz paliła placówki japońskich firm, o podobnych incydentach w Japonii nigdy nie słyszałem. Hmm... Ciekawe dlaczego... Może dlatego, że w Japonii szanuje się prawo i ludzie są bardziej oganięci? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Squid Game fakt, że przekoloryzwowany jak większość seriali, to pokazał jaki tam jest bajzel.
@Tangens: trochę jestem już zmęczony tematem rzekomego japońskiego rasizmu. Polecam obejrzeć. W skrócie - nie wiąże się on z przemocą. Japonia to kraj skrajnie uporządkowany, ludzie z zewnątrz często nie respektują ich zasad, stąd ta niechęć. I mają tu rację. Zresztą ten niby rasizm jest ukierunkowany w dużej mierze na Chińczyków, którzy nierzadko robią w Japonii bajzel ¯\_(ツ)_/¯
tamagotchi - @Tangens: trochę jestem już zmęczony tematem rzekomego japońskiego rasiz...
@tamagotchi: W Chinach ludzie to też takie małpy w trakcie wszelkich protestów. Ogólnie agresja świadczy o byciu prymitywem. W polsce przewija się to np. u lewicy wprowadzeniem wulgaryzmów do debaty publicznej, a u prawicy rzucaniem petardami w osoby LGBT. Podziwiam Japończyków za trzymanie emocji na wodzy. Są na to zresztą badania – Japończycy przejawiają najmniej agresji na drogach na świecie czy gwałcą najmniej wśród emigrantów (statystyka z Niemiec). Sam jestem z
Pobierz K.....n - @tamagotchi: W Chinach ludzie to też takie małpy w trakcie wszelkich protes...
źródło: comment_1637299568C2G2Wnipuit8LgZXbAoj0c.jpg