Wpis z mikrobloga

@Durelus: ciekawe że niewiele staroci powrzucali - większość z 8 i 9 edycji, AdMech ma z 7, tylko Orks mają starych Nobzów, Gretchiny i Dakkajet. Ale i tak nic szczególnie interesującego, co najwyżej SoB i AdMech wyglądają sensownie.
  • Odpowiedz
@Durelus: orkowy IMO jest najgorszy, mnóstwo staroci, boss na motorze który nie może buffować piechoty, Nobzy i Gretchiny ssą, a nowe Boyzy, mimo że wyglądają ładnie, mają strasznie ograniczone opcje na wypraskach, no i ich zasady też szału nie robią
  • Odpowiedz
@dasfinaleresultat: z tymi ultrasami, to jest problem produkcyjny. Obecnie w podstawowych wypraskach masz tylko ultrasów, więc bataliony też będą z ultrasami. Straszny wrzód. Z drugiej strony jest takie pudło CSM, które bym wziął dla młodego, ale do dupy jest, bo on potrzebuje team-red, a nie team-green.

@Durelus: Osobiście wezmę SM, bo drukarka zrobi brrrr i wymienię naramienniki, do tego Orki dla młodszego syna i pewno AdMech dla siebie. Starszemu trzeba
  • Odpowiedz
AdMech


@koziolek666: mi się admech znudził. Obecnie zbieram graty pod DW. Mam pudło indomitus, SC vanguard SM, KT Casius, 2xDW vets, trochę pojedynczych figsów wydanych dla DW, pięciu inkwizytorów, blackstara i valkirię. Będzie fajna armia ale nie mam w planie już więcej SM kupować chyba że mi się zachce zrobić jakiegoś ulepionego HQ - to może Helbrechta. Ale jak na razie wszystko w wypraskach. XF
  • Odpowiedz