Wpis z mikrobloga

@jezowiec: Chłopaki z węzła, tam gdzie "awans" dostałem, potrafią w ciągu miesiąca ponad 300 godzin robić. Głównie to siedzenie przed kompem i ogarnianie CB radio, ale ile można siedzieć ?
@prezydent88: Współdzielone, w sensie każdy ma swoją sypialnie ale reszta wspólna.
@PiersiowkaPelnaZiol: Mój brat tak zrobił, najpierw był zatrudniany przez agencje. Teraz normalnie u niemca robi po 9h za 2k€ i jeszcze dodatki dostaje na dziecko
@Mow_do_mnie_mistrz: przez ponad 3 lata pracowałem w trybie po 12h, 16 h codziennie. Zdarzyło się nawet 24( ͡° ͜ʖ ͡°). Serwisy, budowy, dokumentacje itd. Oczywiście jako specjalista ( od wszystkiego xD) . I wiesz co? Nie warto. Z tego co piszesz to twoja przyszła praca po 13h to zinstytucjonalizowane wysysanie życia z ciała twoich kumpli i ciebie. Będziesz tak naprawdę w pracy cały czas chyba że potrafisz
@erni13: Jeździ wózkiem w kauflandzie, order picker chyba tak się to nazywa. Dostaje na słuchawkach info, co ma załadować i gdzie zawieźć.
@jezowiec: Też tak myślę, i chyba wybiorę emigrację. Zwłaszcza, że znam języki i wcześniej dobrze sobie za granicą radziłem. No i w zasadzie nic mnie tu nie trzyma, nie mam żony ani dzieci. Niecałe 30 na karku, wolę trochę świata zwiedzić niż tutaj gnić
@Qiudo: O proszę, dobre info ! Ja niemiecki znam, germanizowali mnie od podstawówki. Ale mature zdawałem z niego i jakieś 8 lat temu i trochę z głowy wyleciało przez ten czas. Za to angielskim władam biegle w mowie i piśmie. Ostatnio nawet zacząłem uczyć się rosyjskiego, ale strasznie mnie cyrylica #!$%@?. Już wolę hiszpański lub włoski
@Mow_do_mnie_mistrz: Dobra gościu w sumie, nie wiem po co się #!$%@? xD. Ja zaczynałem z dużo mniejszego pułapu. Wyjechałem 7 lat i przez pierwsze półtora roku, za 3 zmiany dostawałem nie całe 1150 euro xDDDD. Od 5 lat mogę powiedzieć, że stabilnie mi się żyje. Czy wyjechałbym na pewniaka jeszcze raz tak jak 7 lat temu? Pewnie tak, ale inaczej bym to wszystko zrobił. Przede wszystkim dużo bliżej polski. Jeśli nie
@Qiudo: Ja bym trafił bezpośrednio pod niemca, okres próbny wiadomo gorzej płatny. Język znam, tylko przypomnieć sobie musze słówka przydatne. Praca jako order picker w magazynie kauflandu. Wózki mają takie elektryczne, ja normalnym jeżdżę często i mam papiery na to