Wpis z mikrobloga

Kisne z tych wszystkich którzy krytykują Robcia po meczu xD

Węgrzy grali 2- garniturem, bez 4 podstawowych zawodników a mimo to Polska reprezentacja nie dała rady wygrać, ba - nawet zremisować.
Fatalny występ szczęsnego ( 2 bomby obronił), jeszcze gorszy występ tego co główką asyste zaliczył xD

A hejt wylewa się na grajka który nie grał.

Hejt bo nie grał - ok , ale skoro Polacy nie są w stanie wygrać bez Lewego z takim zespołem który gra 2gim gartniurem, to może i lepiej że tam Lewy nie grał, wśród tych amatorów.

Poza tym, jak Sousa zauważył, trzeba dawać szanse innym zawodnikom i rozwijać zespół.

Lewy gra i wygrywamy - #!$%@? ta drużyna jest zajebista, Lewy to ma male znaczenie

Lewy pauzuje - Polska przegrywa - ten je......any Lewandowski, to PRZEZ NIEGO PRZEGRALiśmy xDD

ja pier.... co za cyrk.

#lewy
#lewandowski
#mecz
  • 4
@Zwytkly: wiesz, w tym kraju wierzą, że zawodnik może być najlepszy na świecie, tylko i wyłącznie dlatego, że pochodzi z ich kraju oraz dlatego, że strzela dużo bramek w średniej lidze, gdzie wszyscy rozkładają przed nim nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zwytkly: tu nie chodzi tylko o to że nie zagrał z Węgrami. Piszesz że dobrze że nie zagrał z amatorami z Węgier to czemu zagrał z amatorami z Andory? Czemu sobie wybiera mecz w którym latwo strzelić kilka goli? A potem idzie na impreze do miliardera i kręci filmy z amazonem opuszczając zgrupowanie? Czy to jest fair wobec innych zawodników?
@Gauczo23:
Jest fair bo daje szanse się wykazać Piątkowi, Milikowi, Buksie i reszcie.

Kiedyś musi odpocząć, zgadzam sie że kepiej jakby pauzował z Andorą a grał z Węgrami ale....

Skoro Węgrzy tež odpuścili a mimo to wygrali, to coś jest mie halo z naszym zespołem a nie z Lewym.

Szewc zawinił, powiesili drwala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zwytkly: ale inna sprawą jest odpoczynek i bycie na zgrupowaniu caly czas a czym innym jest odpoczynek i latanie po urodzinach i krecenie filmów. Ty byś był zadowolony jakby u Ciebie w pracy ktoś pracowal tylko 3 dni w tygodniu bo ma np. Większą sprzedaż od Ciebie.