Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrIncognito: zapowiada się solidna gra, ja zamówiłem w preorderze, nie miałem ds w tamtych czasach więc to będzie pierwsza styczność z tą generacją

Szkoda że Nintendo wymusiło wydanie gry i brakuje na razie możliwości wymiany online jak słyszałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiubi: podobno postgame jest jednym z najtrudniejszych w historii pokemon, za to sama gra jest łatwa i to bardzo łatwa według informacji z dataminingu
@MrIncognito: Zamówiłem preorder w media markcie żeby załapać się przy okazji na figurkę. Widocznie wysyłają dopiero w premiere, więc będę miał grę na poniedziałek zamiast na premierę (°°
@Slought: Ja to samo - zamówiłam w MM, bo figurka (której jak się okazało to pewnie nie dostanę xD) i oczywiście cisza, nigdy więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Normalnie bym odebrała w sklepie, ale aktualnie jestem w takim miejscu, że w grę wchodził tylko odbiór w paczkomacie ()
A kumpela zamówiła na gamefinity i paczka z grą już jest w drodze (
@Kiubi: @Jednobrewy: Ja jak gram w jakieś pokemony teraz to sobie zwiększam poziom trudności tym, że mocno wytrenowane poki to zmieniam na inne nietrenowane by jak najwięcej wytrenować w trakcie normalnej gry zamiast zostawiać wszystko na "postgame".
@Luuna: Zazwyczaj też zawsze odbierałem prosto ze sklepu, ale naczytałem się, że przy zamówieniu z dostawą często produkt dociera jeszcze przed premierą. No i dał się polak zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Slought: Ehh, u mnie dokładnie to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Aż mi się odechciało jakichkolwiek preorderów xD
A moja kumpela już ma paczkę do odbioru (°°
Daj znać Mirku jeśli będziesz miał jakiekolwiek info.
Coś czuję, że optymistycznie będzie jak w poniedziałek wyślą ()
@Luuna: Próbowałem uzyskać więcej informacji via "MediaMarkt Polska POMOC" na facebooku, no i przy okazji ich #!$%@?łem. Odpowiedź jaką uzyskałem brzmi następująco:

Cześć! Czekamy na konkretne informacje związane z zamówieniem. Prosimy o cierpliwość.


Bardzo kompetentny sklep (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Slought: odpowiedź w stylu "oddzwonimy do Pana później" xD
No cóż no, współczuję nam, że nie możemy pograć akurat jak zaczyna się weekend. (°°
@Luuna: Mi akurat dzisiaj się kwarantanna kończy, a jutro do pracy na nocke. Następnym razem trzeba wcześniej na allegro zamawiać. Brat tak zrobił i już dzisiaj gra, a co do figurki to wyślą mu w późniejszym terminie. Tak właśnie powinien zachować się kompetentny sklep
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Slought: Masz rację, trzeba zamawiać że sklepów, które starają się dla graczy a nie lecą w kulki. Jak wcześniej pisałam, kumpela zamówiła na gamefinity i może już dziś grać. Także na podstawie jej słów mogę polecić ten sklep.
Jak tylko będę miała jakiekolwiek komunikat z MM to dam znać. ʕʔ
@Luuna: xD

Witaj! Dostaliśmy informację o tym że zamówienie nie jest realizowane z uwagi na chwilowy jego brak w stanie magazynowym. W momencie gdy gra się pojawi, powinniśmy wznowić Twoje zamówienie. Mogę również zaproponować anulowanie zamówienia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slought: ja pierdl xD
Mam ochotę anulować to zamówienie, ale pewnie gdybym tak zrobiła to bym już nigdy na oczy nie ujrzała tych 219 zł, bo słyszałam, że MM leci w kulki ze zwrotem kasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Slought: właśnie czytałam na jednej z grup o Nintendo Switch o tym, że nie tylko my nie dostaliśmy zamówienia z MM. Jest masa poszkodowanych ludzi, jednym mówiono na infolinii, że ich zamówienie anulowano xD A drudzy z kolei sami anulowali i polecieli do sklepu kupić. Co do figurek to różnie - część dostała, część nie. I tak jak wspomniałam, gamefinity jako nieliczne wysłało grę na czas. A MM dało dupy i