Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Bo z tego co wiem to chcieli przysłać urzędników frontexu, którzy mieli przyjmować wnioski o azyl.


@wazny_czlowiek: https://tvn24.pl/polska/kryzys-na-granicy-komentarze-szefow-dyplomacji-niemiec-holandii-i-finlandii-5482871


frontex zły, bo przyjmuje wnioski o azyl, 100 Brytoli dobrzy bo postawią płot

@AgentGRU: No tak bo Azyl to jest rozwiązanie problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież stworzenie tych sztucznych azylantów dali podstaw do takich akcji. Gdyby azyl dostawali nie ludzie udający "biedaków uciekających przed wojną" a tylko
  • Odpowiedz
No tak bo Azyl to jest rozwiązanie problemu


@sylwke3100: nie no nie jest - mówią o tym profesorowie, doktorzy, wojskowi, ludzie znający się na temacie - ale nie jest. Taki wyrok wykopowej ulicy. Lennyface.jpg
  • Odpowiedz
mamy spory konflikt pomiędzy polskim rządem a komisją europejską, czy de fakto Niemcami, ja bym szczerze wolał działać sam niż dostać bratnią pomoc Niemiec. Coś jak stalin po drugiej wojnie


@Mrbimbek: Nie można być aż tak głupim xD. UE porównywać do Stalina xDDDDD, i to jeszcze konflikt, który PIS SAM WYWOŁAŁ swoim narodowym warcholstwem xDD.
  • Odpowiedz
mówią o tym profesorowie, doktorzy, wojskowi, ludzie znający się na temacie


@AgentGRU: ale czytaj ze zrozumieniem. Jest rozwiązaniem problemu ludzi stojących u nas na granicy, ale nie problemu nielegalnych imigrantów. Problem jest u nas, w Grecji, Hiszpanii, Włoszech. Jak teraz zablokujemy Białoruś to znajdą inną drogę.

Tak że tak azyl to taki plaster, który doraźnie zakończy spór na naszej granicy, ale nie rozwiąże całego problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No tak bo Azyl to jest rozwiązanie problemu


@sylwke3100: nie no nie jest - mówią o tym profesorowie, doktorzy, wojskowi, ludzie znający się na temacie - ale nie jest. Taki wyrok wykopowej ulicy. Lennyface.jpg

@AgentGRU: Ale po co tu wyrok wykopowej ulicy skoro mamy już skutki tego w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii itd? Przecież nawet ten konflikt to jest właśnie efekt tego że Europa przyjęła i przyjmuje masowo tyle ludzi. Gdyby
  • Odpowiedz
Trzeba być naiwnym, naprawdę. Budują NS2, przez co Armia Rosyjska będzie mogła się modernizować, Merkel załatwia sprawy ponad naszymi głowami, a Ty serio liczysz, że dobre Niemiaszki na z dobroci serc pomogą?


@RexxarHell: Ja tylko powiem, że Polska kupuje miliony ton węgla, który Rosjanie kradną Ukraincom i płaca za nie miliardy Euro, które kreml przeznacza na modernizację wojska. Więc jeszcze gorzej niż Niemcy bo jeszcze paserstwo dochodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgentGRU: @chilon: Hitlery i UE nie narzucą swoich #!$%@? rozmów nad naszymi głowami z Rosją co mają w zwyczaju robić i haraczy dla kartoflanego bossa, gdy Polska przedstawia atak hybrydowy jako atak na NATO zamiast UE. Tworzymy własną narrację, która zostaje podchwycona przez sojuszników z NATO spoza UE. Ranga #!$%@? UE w sprawie spada, Polska dyktuje zakres akceptowalnych rozwiązań, które UE spełni jeśli chce wyjść z twarzą. Chociaż lewacy lubią
  • Odpowiedz
Tworzymy własną narrację, która zostaje podchwycona przez sojuszników z NATO spoza UE. Ranga #!$%@? UE w sprawie spada, Polska dyktuje zakres akceptowalnych rozwiązań, które UE spełni jeśli chce wyjść z twarzą.


@far_away: nic nie tworzymy, nikt nas nie chce słuchać, a tym bardziej rozmawiać
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/katastrofa-wizerunkowa-polskiej-dyplomacji-analiza/ryh9b4p,79cfc278 przeczytaj sobie artykuł, może ci się w głowie troche rozjaśni
  • Odpowiedz
Wyjaśniałem już to w dyskusji z @AgentGRU możesz znaleźć mój komentarz :)


@RexxarHell: No nie bardzo. PiS nie odchodzi od węgla z Rosji, ale kupuje go stamtąd coraz więcej. Mało tego. Kupowanie kradzionego to jednak 3 poziomy gorsza sytuacja niż Niemcy, które kradzionego nie kupują.
  • Odpowiedz