Wpis z mikrobloga

No nie bardzo. PiS nie odchodzi od węgla z Rosji, ale kupuje go stamtąd coraz więcej. Mało tego. Kupowanie kradzionego to jednak 3 poziomy gorsza sytuacja niż Niemcy, które kradzionego nie kupują.


@Syn_Tracza: Nie wiem czy wiesz, ale zanim przestaniemy kupować ten węgiel to potrzebujemy elektrowni gazowych, i atomowych, nad czym aktualnie rząd pracuje. To czy jest kradziony, czy nie to jest sprawa moralna, którą ciężko ocenić, nie wiem z jakiej
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiesz, ale zanim przestaniemy kupować ten węgiel to potrzebujemy elektrowni gazowych, i atomowych, nad czym aktualnie rząd pracuje


@RexxarHell: Nie wiem czy wiesz, ale nie tzreba kupowac coraz więcej węgla od Rosji, jeżeli nie produkujemy z węgla coraz więcej energii. Ba, leci już 7. rok rządów PiSu i kupujemy coarz wiecej, a nie coraz mniej. Kiedy oni zamierzają zmniejszyć kupowanie tego węgla? Za 300 lat? Gdzie te nowe
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Rozumiałbym twoje oburzenie gdyby nie to, że a) Elektronie gazowe już są w budowie b) Rząd próbuje pozyskać technologię od Francji do budowy elektrowni atomowej.

To nie jest swobodne podejście do moralności, tylko dbam o interes Polski, bo tutaj żyję, i wiem, że jak będziemy bierni wobec Berlina, ba jak będziemy zachowywać się tak jak Ty zażarcie bronić racji Niemiec. To, moje dzieci będę zarabiać 10 razy mniej niż Niemcy,
  • Odpowiedz
@Mikka: TAAK PiS winny wszystkiego, jak krowa rolnikowi mleka nie daje to też PiS XDDDD jak masz IQ mniejsze niż rozmiar buta to nie ma co się wypowiadać. Nie no sorry, faktycznie porównywanie UE do Stalina jest słabe, za Stalina ludzie mieli więcej wolności ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz