Wpis z mikrobloga

Temat Huberta często się przewija ale chciałbym go lekko oczyścić bo to nie jest człowiek który podejmuje w 100% decyzje - są 4 osoby które zbierają propozycje i robią wstępną selekcję (na tym etapie mogła od Huberta przykładowo pojawić się kandydatura Matiego), ale jest jeszcze kolejny etap i tutaj nie ma co winy zrzucać na Huberta.
Widzę że ludzie mocno cisną HP4 że #!$%@? uczestnicy, a wg mnie jest wręcz odwrotnie bo więcej się dzieje niż w poprzednich edycjach. Spójrzmy przykładowo na HP3 - było słodko-pierdząco bo większość uczestników to były bananowcy bez żadnych większych czy wyraźnych charakterów i osobowości. Jeśli ktoś chce oglądać nudy z wyreżyserowanymi miłymi scenami to może oglądać Love Island, ale koncepcja HP nie polega na szukaniu miłości, a sojuszy/układów aby przetrwać jak najdłużej (miłość ewentualnie gratis).
Ktoś oczywiście powie powie że Klauno, Łoniak są źli blebleble - ale jak rozłożyć na czynniki pierwsze każdą z postaci HP4 to powiem szczerze że każdy z nich jest jakiś - można ich nie lubić, nie trawić, a wręcz potępiać czyjeś postawy ale o każdym można powiedzieć że ma jakiś charakter. Większość z tych ludzi przyszła prawdę powiedziawczy z innymi nadziejami niż uczestnicy przykładowo HP3. Każdy mówi że przygoda, część niemal udawała kogoś innego niż byli itd, ale ewidentnie uczestnicy HP4 mieli wielkie nadzieje na jakiś punkt odbicia "karier" właśnie z tej przyczyny że nie były to w większości bananowce. Jakby miał powstać HP5 to serio wolę oglądać ludzi walczących z mocno zarysowanymi charakterami/postawami niż słodko-pierdzący ugrzeczniony program o niczym, kiskach, lovkach i foreverkach.
#hotelparadise
  • 23
@kipman1: skoro koncepcja nie polega na szukaniu milosci i budowaniu relacji to czemu przed finalem pary glosuja kto ma najmiejsza szanse na zwiazek? To nie ma najmniejszego sensu. A dwa mocno zarysowane postacie a banda prostakow i chamow typu Klaun, Locha, dziewica orleanska z obledem w oczach czy apodyktyczny Loniak to 2 rozne rzeczy. Dla mnie ten sezon pod względem doboru ludzi jest najgorszy. I bardzo dobrze ze hubercik wylecial skoro
@White_Magpie: zgadzam się ale to wina produkcji a nie uczestników.

@mystery_26: to problem uczestników - zasady są jasno określone - trzeba stworzyć relację - w zagranicznych programach ludzie albo na serio coś czują do siebie i mają relację, albo udają relację przed innymi jak swego czasu Ania i Matt z pierwszej edycji i oni niestety byli pierwszymi i jednocześnie ostatnimi uczestnikami którzy rozumieli zasady gry.
@White_Magpie: wiecej konkurencji, mniej randek, wyrocznia z urywkami jako odpowiedz zeby nie manipulowali bo czesto te odp sa z dupy. Skupic sie na elementach strategicznych. Wywalic zasade ze tylko dla singli. Wtedy nie bylby to kolejny randkowy reality. Aktualnie nawet maja za zadanie usuwac pary ktore maja najmiejsze uczucie... wiec nic dziwnego ze sie dekuja w parach i nie chca ich zmieniac bo wiedza ze wygrywa para z najdluzszym stazem.
@kipman1: @magdalena-ciszowska: to dlaczego ściemniają,że zasadą jest,że ludzie są przypadkowi i się nie znają??Ja twierdzę,że 80% ludzi w tym hotelu to się znała ,albo mieli wspólnych znajomych,albo o sobie słyszała.I nawet tego nie ukrywają.A za to już zapewne Hubercik odpowiada.I potem krążą jakies fotki z urodzin Hubercika.coś tam łoniak gada,że do jego kolekcji fotek dojdzie z Hubercikiem,czy coś?Czyli zasady i regulamin nie obowązują,są na pokaz, a z widzów się robi
@kipman1: > HP nie polega na szukaniu miłości, a sojuszy/układów aby przetrwać jak najdłużej

Bzdura. Po co szukać sojuszy i układów skoro ppd pretekstem głupiego zadania produkcja wywala kogo chce. Konsekwencje tych gier i konkurów były zależne od tego kto przegra a kto wygra i dopiero wtedy wiedzieli o co walczą.
A dwukrotny powrót Wiki jest dowodem, że to ze jak nie masz sprzymierzeńców i zostajesz wyeliminowany to i tak nie
@Igauana: stąd moje częste wpisy,że ekipa castingowo-scenariuszowo-reżyserska plus lektor to już zgrane karty.wypalili się,nic ciekawego nie wymyślą i powinni wylecieć na zbity pysk.A ilość przejawów ewidentnej reżyserki większy,niz w pozostałych sezonach razem wziętych...
@Igauana: ja mówię o założeniach programu - założenia są dobre, ale produkcja wszystko zawaliła.
Te powroty Wiki, nielogiczne wyrzucanie uczestników z programu. Przykładowo Wiki 2 razy odpadła przez brak pary, a Janek 2 razy odpadł z dupy. Jak już kogoś produkcja miałaby cofać spowrotem do programu to kogoś kto odpadł z dupy.

@bubba222 dla mnie liczą się fakty - nie masz dowodów na to że 80% uczestników się znało - 2-3
@kipman1: No ja też życzyłabym sobie mniej ewidentnej reżyserki - ale jeżeli to program tylko na przetrwanie trochę się gryzie idea wciskania tych "prawdziwych" par jak najdłużej i bezsensowne odpadanie uczestników, bo "hotel bywa przewrotny" (odpadnięcie lukasza czy janka). W tym sezonie jeszcze mnie uderzył dobór uczestników, wchodzących jako pierwsi - ja nic do wyglądu dziewczyn nie mam, jak dla mnie są ok, ale w porównaniu do chłopaków, którzy przyjechali tam
@kipman1: a ja i tak uważam,że wiele osób się zna,a nie 2-3.Wystarczy poczytać częściej wykop.Samych gładkolicych "misterów"było czterech.Locha i Wiki znały łoniaka.Były Siary podobno też.Kto wie,czy Chomik nie znał Wiki i Łoniaka.Miłosz,gwiazda trójmiasta też nie wydaje mi się anonimowy dla niektórych uczestników.O reszcie nie chce mi się myśleć.Stąd powtórzę-Ekipa odpowiedzialna za program-do wywalenia.Kisiel,Omar i Tereska zostają.
Temat Huberta często się przewija ale chciałbym go lekko oczyścić bo to nie jest człowiek który podejmuje w 100% decyzje - są 4 osoby które zbierają propozycje i robią wstępną selekcję (na tym etapie mogła od Huberta przykładowo pojawić się kandydatura Matiego), ale jest jeszcze kolejny etap i tutaj nie ma co winy zrzucać na Huberta.


@kipman1: No właśnie w tym sęk, że to on był odpowiedzialny za selekcję. Za to
@mystery_26: ale jakie to relacje? ciepłe kapcie żeby się tylko utrzymać? ciągła możliwość odpulania nowych uczestników bo starzy wiedzą że mogą i mają ta moc?są tacy pewni tego ?skąd bo wyczuli reżyserkę, więc co ciekawego ma się dziać, czeka się na co? aż się bzykną? bo tak wychodzi obecnie z tej reżyserki że to jest celem tych relacji, uważam jak ty więcej ,,gier'' które dadzą przywilej ale bez ,,ustawki'',więcej zabaw które
@Amikamamy: zadne to relacje, ale oni udaja bo takie jest aktualne zalozenie programu. Lektor, el dupsi ciagle o motylkach w brzuchu, o dbaniu o uczucia, o milosci. W opisach odcinkow pisza o "wybuchach namietnosci". Powinni odejsc od takiego czegos i zrobic z hotelu typowa gre strategiczna.