Wpis z mikrobloga

#samolociara chwali się - przyszedł do mnie list od FAA (amerykańskiego urzędu lotnictwa) z licencją dyspozytora lotniczego (ʘʘ)


#chwalesie #lotnictwo #avgeeks

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą
Ag90 - #samolociara chwali się - przyszedł do mnie list od FAA (amerykańskiego urzędu...

źródło: comment_1637221035prnJ1wmyS5RHSd3FliAaqu.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Paula_pi Dziękuję! ((oo))
Bardzo chętnie, ale muszę przełożyć świętowanie na kiedy indziej, bo mam gorący okres na studiach + właśnie zbieram się do pracy xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego nie do końca, zaczęli zamieszczać na karcie wizerunek braci Wright (jest z tyłu karty) od 2003 roku :3

@frow A na co to Wykopkom wiedzieć? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Poza tym, waga już jest nieaktualna, bo schudłam od tego czasu

@Jop1 w ramach ciekawostki, to waga jest podana w funtach, wzrost w calach, a co do włosów, to tylko kolor
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@CzasemBiegamCzasemGram Tak, i to nie jeden

Ogólnie trzeba ukończyć kurs, zdać test teoretyczny ADX (Aircraft Dispatcher) z bankiem grubo ponad 1000 pytań (na samym teście jest 80), oraz egzamin praktyczny składający się z napisania planu lotu oraz ustnego teoretycznego z wiedzy nabytej przez cały kurs

Możesz poczytać moje wcześniejsze wpisy pod #samolociara , jak coś, to pytaj :)
  • Odpowiedz