Wpis z mikrobloga

@wonsz337 tak naprawdę to zawsze strzygł tam mnie facet, nie widziałem że pracuje tam jakaś kobieta i teraz gdy spytałem gościa czy jest czas się obciąć a gdy usiadłem, podszedła do mnie kobieta nie widziałem co zrobić. Uznałem że skoro wcześniej było tu ok to laska też musi być kompetentna, niestety myliłem się tragicznie
Fryzjerki to chyba po prostu najgorszy sort kobiet, totalne idiotki nimi zostają


@GrimmjowJeagerjack: ej ej młody nie rozpędzaj się, za dużo wykopu. To że jedna babka coś odwaliła nie znaczy że wszystkie są złe.

Tak, fryzjerka źle Cię ostrzygła. Masz prawo być zły, bo nie za to zapłaciłeś. I nie, nie wymyślasz, masz prawo mieć fryzurę jaką chcesz, niektóre komentarze wyżej są idiotyczne. Czy odezwałeś się po strzyżeniu, że to nie
@KleKotka a co jej przeszkadzało żeby jej o tym powiedzieć, z resztą mogłem ułożyć sobie spoko fryzurę wcześniej, wina jest tylko po jej stronie nie ważne jakich włosów bym nie miał. Bo jakby stwierdziła że moje włosy się nie nadają to wybrał bym inną fryzurę i uniknął bym porażki.