Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Resuscytacja: zajebisty klimat takiego mrocznego, brudnego Nowego Jorku, fabuła na wysokim poziomie, niestety optymalizacja nie pozwoliła się przebić tej grze, śmiem twierdzić że odpalając to na moim obecnym kompie gra by przycinała i miała mało fps
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski bez modów i poprawek optymalizujących grę będzie wyglądać bardzo przeciętnie niestety. Spadki FPS często i gęsto a i tekstury nienajwyższej jakości.

Fabularnie jest świetna - taki typowy klimat kryminalnego półświatka ale jednocześnie poruszają kwestie moralne bycia kryminalistą i czynienia zła.

Zakończenie adekwatne do przekazu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Resuscytacja:
Moim zdaniem najgorsze, gra nie miała nic z ducha wcześniejszych części, które były zawsze trochę prześmiewcze, trochę z jajem, a IV uderzyła w turbo poważność i "realizm". Sama gra była dobra, ale grając w to w ogóle nie czułem że to jest nowe GTA, bliżej temu było klimatem do Mafii. No i jeszcze dochodzi tragiczna optymalizacja tej gry na pecetach odbierająca smak życia, chodzi to w końcu płynnie na
  • Odpowiedz
@WhiskyZCola: Mi się The Lost and Damned bardzo podobało, mimo poważniejszego tonu fabuły, w grze było jakby więcej funu, ciekawiej skonstruowane misje, fajne mechaniki związane z gangiem motocyklowym, szerszy wybór broni. W Ballad of Gay Tony jakoś jeszcze nie zagrałem, miałem jakieś dziwne problemy z działaniem tego dodatku, i dałem sobie z nim spokój, i nie ruszyłem go do dziś, może warto dać jednak jeszcze szansę ( ͡~ ͜
  • Odpowiedz