Wpis z mikrobloga

Trochę przeraża ile jest osób, które pluje się o to, że wojskowy zwyzywał dziennikarza, bo to "nieładnie" i "jak tak można traktować"? Zastanawiam się, czy w przypadku wojny będzie krzyczał do Ruska, że nie może strzelać bo złamie prawo i wyjdzie na pokojową demonstrację by wycofali się z kraju xD

Żołnierz ma robić wszystko co się da, by wykonać rozkazy które chronią kraj. W tym - kosztem swojego życia, twojego życia jeśli będzie taka konieczność i będzie ona zgodna z najwyższym interesem ojczyzny. Kupujemy nową technologie dronową od Turcji w ciągu paru dni, żeby przede wszystkim przestraszyć, a w ostateczności zabić żołnierzy wroga, gdy ten zdecyduje się na atak. Prawo moralne w polityce i na wojnie to mrzonka. Wszystkie nasze sojusze podczas dużych wojen to pokazały. Zastanawiam się, czy jakiś wpływowy polityk zechce to szeroko wyjaśnić obywatelom, czy będziemy dalej oglądać debili którzy krzyczą o otwieraniu granic.

#bialorus
  • 26
nie obawia cie to, ze wlasnie dostarczono amunicji propagandowej Lukaszence?


@zapomnialemhaslo: To ślepaki. Zrobi materiał w swojej propagandowej telewizji gdzie mu rodacy nie wierzą? Uwierzy mu garstka lewakow tu i ówdzie w Europie i co? I nic. Siła jest w innym miejscu.
ale.to nie jest wojna a dziennikarz był w dozowlonej strefie. Trochę kultury chyba można wymagać od żołnierza w stosunku do obywatela ?


@karol1213: To jest wojna hybrydowa. Żołnierz jest od demonstracji siły, zabijania, tworzenia przewagi. Teatr jest od kultury.
mnie też to przerażało ile osób podczas protestów kobiet pluło się o to, że były wulgarne transparenty xD


@NaczelnyWoody: no tak, przecież wszyscy wiemy, że laski to dokładnie to samo co żołnierz.

żołnierz ma bronić granicy i wykonywać rozkazy i ch***. i powinien kląć, być wulgarny, być agresywny.

a jak zwykły koleś albo laska klnie, to jest szczyt żenady.
@NaczelnyWoody: sam jesteś fikoł. żołnierz, ma być agresywny. policjant, ma być ogarnięty i totalnie neutralny.

strażak ma #!$%@?ć wszystko, byleby dostać się do hydrantu - ale przeciętny człowiek tego nie może robić.

czaisz różnicę? jestem przeciwko tej ustawie antyaborcyjnej, ale jak widzę bandę rozwydrzonych julek które #!$%@?ą na lewo i prawo, to mam je w dupie. niech sobie noszą te ciąże.
@NaczelnyWoody: ale protesty muszą być też przemyślane. ta cała baba, lempart, właśnie tymi wulgaryzmami sprawiła, że protesty nie zyskały poparcia społecznego.

tak naprawdę to tylko protest kobiet stosował wulgaryzmy i malowanie zabytków jako główny argument. czego oni się spodziewali? myśleli, że zrobią jak BLM w stanach i nagle wszyscy się przestraszą i ich poprą?

nie mówię tego jako ktoś nienawistny, po prostu moim zdaniem forma tych protestów sprawiła, że wszyscy mieli
@NaczelnyWoody: no iskuj sobie ile chcesz, ale daliście dupy, przez własną głupotę. wszyscy mają was w dupie i julki będą musiały donosić ciąże. i to nie z winy kaczyńskiego, tylko z winy takich jak ty. bo kaczyński sam sobie to wymyślił, a wy naród przekonaliście, że on ma rację.
@NaczelnyWoody: ja byłem na marszu kobiet i zrezygnowałem widząc tę patolę. spójrz prawdzie w oczy, karakan dostaje poparcie głównie przez totalnie nieudolną opozycję. kierującą właśnie np marszem kobiet.

i karakana na "narut" sprowadzili właśnie tacy jak Ty. słuchający się opozycji, GW i innych szmatławców ludzie. przecież to by nie przeszło nawet w bardzo tolerancyjnej szwecji.

ja to mówię teraz 100% poważnie - jak dla mnie, to KO jest dogadane z PIS'em,
@NaczelnyWoody: ja tam nie mam na kogo głosować. lewica to dla mnie totalny odlot i zniszczenie kraju. konfederacja z kolei to odbudowa kraju, ale zamordyzm wprowadzony przez narodowców.

hołownia to ściema jak nowoczesna i palikot, popis odpada, pozostaje agrounia i psl. trzeba zagłosować, ale nie ma na co. złodzieja zandberga i czarzastego, cholernego komucha, nie zniosę.

a z drugiej strony bąkiewicze, bosaki i inne alleluja i trzeba bić gejów.