Wpis z mikrobloga

Gapa wyraźnie jest przy hajsie. Moim zdaniem tag trochę błądzi - połączcie fakty. Był pogrzeb ojca tego football uncle, on miał tam jakieś tereny, działki. Po miesiącu football uncle kupuje nową chawirę. Oni tam jadą i nagle są przy kasie - czytaj im też coś skapnęło z tortu i ot cała filozofia.
#raportzpanstwasrodka
  • 11
@Nightshift_: Być może, ale to nie ja wieszczylem dwa miesiące temu tezy typu "jedyna opcja dla Gapcia do zajęcie miejsca Miszy w Ratanakiri" Także przynajmniej nie jestem sam w łączeniu kropek xD pozdro
@babek: jedyna zmienna w mojej teorii jest Misza ktory mial wyplywac w rejs na Morze Polnocne jakos teraz ale chyba mu sie juz tak nie spieszy. Wiec w tym momencie nie wakatu w Ratanakiri a co nie zmienia faktu ze Gapcio dalej chce sie tam wkrecic i co w sumie sie dzieje bo niby kupil dzialke pod avocado wlasnie tam.
Dobrze ze ktos pamieta moje teorie..
@Nightshift_: jak dla mnie za dobrą kasę trzepie żeby gdzieś dalej wypływać, przynajmniej na insta napisał częściowo prawdę że Marcin Ł mu zaproponował w maju pomoc w budowie farmy Avocado.
Wcześniej się wydawał innym człowiek, teraz dla mnie to on poleci tam gdzie ktoś mu zapłaci. Poza podróżami niewiele się różni od Gapcia czy prezesa. Całkowita awersja do pracy, albo szukanie łatwego pieniądza.
Zresztą moim zdaniem jak jest teraz pszczelarz to
@aduntorinas: Czy ja pisałem gdzieś, że inwestuje? Chodzi mi tylko o to, że wg mnie kasa pojawiła się po śmierci ojca tego football uncle i tyle. Miał tam dużo terenu na sprzedaż (sam Gapcio o tym mówił jak już ten umierał) + szybko tam leciał i jeszcze inwestował dolary, aby go ratować (chociaż stan był taki że miał umrzeć i umarł). Duże zaangażowanie Gapcia jak na jego standardy + nowa chata
@dizel81: na pewno sa jakies powody ze bardzo mu sie oplaca tam siedziec tyle czasu i z tego co wrzuca to chyba nie bardzo tez podrozuje po samej Kambodzy. Moze wypalenie po tylu podrozach, moze towarzystwo pszczelarza (bez podtekstow), moze lekka i przyjemna praca, moze dobra kasa a moze to wszystko razem..
@babek: twoja teoria jest zbieżna z tym że wrócił Marcin avocado, osobiście tam bym doszukiwał się obecnego "bogactwa" Gapcia.
Zresztą było widać jak rodzina Tharong Gapcia traktuje, dosłownie jak powietrze, nie wierzę że by mu coś przepisali zresztą w akcie urodzenia córki go nie ma.
Tharong możliwe że coś ma, ale też głupia nie jest bo już raczej się domyśliła kim jest Gapcio. W szpitalu nie podała kto jest ojcem jej