Wpis z mikrobloga

Był/jest ktoś na kwarantannie? Cały rok wysłali na zdalne na 2tyg, a że jestem niezaszczepiona dowalili mi kwarantannę pani z sanepidu mówiła tylko, żeby siedzieć w domu przez tydzień xD i tyle, zero pytań kto ze mną mieszka itp. Tak więc moje pytanie brzmi - sprawdzała was policja, czy faktycznie siedzicie w domu?
#kwarantanna
  • 9
A dostaliście jakieś powiadomienia smsem, że jesteście na kwarantannie czy coś? Ja nic nie mam, na ikp też nie widzę żadnej informacji o nałożonej kwarantannie. Trochę cyrk, bo z typem ze studiów w ogóle nie rozmawiam, a dodatkowo ostatnie 2 tygodnie nie było go na zajęciach. To jest absurd, że po tylu dniach jest jeszcze sens nakładania na kogokolwiek przymusu niewychodzenia z domu.
@Squirell_: to ty jesteś na izolacji, a nie kwarantannie. Ja nic nie dostałem, wizyt policji też nie było. Jedynie inni domownicy musieli zainstalować jakąś aplikację z nawigacją i robić sobie zdjęcia.
@Squirell_ jestem na kwarantannie od poniedziałku. Dziś przyszło dwóch w mundurkach po 16:00 sprawdzić czy jestem.
Za to #!$%@? rano dzwoni automat z sanepidu z tą aplikacją kwarantanna domowa. Zablokowałem to gówno.