Wpis z mikrobloga

Obejrzałem hltv confirmed i imponuje mi transformacja s1mple'a z gościa toksycznego, mówiącego co chce i jak chce pod wpływem emocji w profesjonalistę mówiącego z sensem i zrozumieniem. Takie rzeczy się rzadko dzieją.
#csgo
  • 8
  • Odpowiedz
@vasos: Lubię S1mpla, bo kiedyś nie bawił się w poprawność i po prostu był sobą- owszem wyzywał, ale to był prawdziwy on, bez zasłony i nikt go nie blokował. Sytuacja z Liquid to była niezła przygoda, od słów Elige, po streamy s1mpla i ocenę sprzętu sponsora. Obecnie trzeba mieć na uwadze to, że s1mple to produkt marketingowy i całe zaplecze ludzi/umów pracuje na jego wizerunek. Chętnie poznałbym opinie jego kolegów z
  • Odpowiedz
@dymk: ja myślę, że to się zmieniło po licznych zmianach. Konflikty pewnie były za zeusa, edwarda czy kane'a. Navi zaczęło robić transfery pod s1mpla - nie wierzę żeby przyjścia perfecto czy b1ta nie były głównie za zgodą s1mpla i atmosfera się pewnie poprawiła. Navi z s1mplem to była tykająca bomba
  • Odpowiedz
@w00nski: Nie napisałem tego w ten sposób, ale był wywiad z Bladem jakiś czas temu i on w trakcie meczu musiał gadać z Boombl4, żeby zaczął prowadzić, bo się nie odzywał i s1mple coś kombinował w tym temacie. Zapamiętałem sytuacje i od tego czasu zwracam uwagę na to, kto się odzywa w NaVi podczas przerw. Także po krótce- konflikty na linii dowodzenia/prowadzenia (S1 to kapitan, Boombl4 IGL).
  • Odpowiedz