Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
@Canzone_: mam k---a nadzieję, że europejskie głowy mają na tyle dużo rozumu, że nie pójdą na taki deal. Przecież zniesienie sankcji i uznanie go za prezydenta to byłoby ewidentne zwycięstwo Łukaszenki i pokazanie słabości Unii...
  • Odpowiedz
@Canzone_: najbardziej mnie śmieszy, że tych naszych przygłupów z rządu nikt już nawet nie informuje co się dzieje xd
O rozmowie Niemiec z Białorusią najbardziej zainteresowany kraj dowiaduje się od Estonii - no hit xd
  • Odpowiedz
@Canzone_: Zaakceptowanie tych warunków oznaczałoby spełnienie wszystkich życzeń Łukaszenki i sukces zagranej przez niego karty migracyjnej. Nie potrafię sobie wyobrazić katastrofalnych skutków takiej kapitulacji, ale jednocześnie potrafię sobie wyobrazić, że Merkel czy idioci w Brukseli byliby w stanie się na to zgodzić.
  • Odpowiedz
w sensie że co, Łukaszenka zarządzi i imigranci nagle nie będą już chcieli do Polski?


@MarianKolasa: oni nie mają tam nic do powiedzenia, białoruskie służby ich wycofają a ostatecznie pewnie wyjebią z kraju

były nagrania z wcześniejszych dni, jak w marszu ku granicy poganiali ich strzałami z karabinów w powietrze, gdy się ociągali
  • Odpowiedz
@Joii: co ma pis do tego że niemcy chcą kolejny raz wydymać państwa Europy środkowej, Estonię, Łotwę, Litwę, Polskę itd, wytlumaczysz mi to? W państwach bałtyckich też rządzi pis?
  • Odpowiedz
@Joii: abstrahując od nieuków. Za po to samo. Przypomnij sobie ukrainę. Tydzień sikorski był o czym na telefon putina odstawili go i niemcy z ruskimi się sami dogadali. Polska to drugo ligowy kraj. Takie mamy elyty/
  • Odpowiedz
O rozmowie Niemiec z Białorusią najbardziej zainteresowany kraj dowiaduje się od Estonii - no hit xd


@swiadekkoronny: BK to z Ciebie, że myślisz, że nasze MSZ dowiaduje się o takich rzeczach z relacji na fejsie.
  • Odpowiedz