Wpis z mikrobloga

Ja widzę ze tu nie można napisać niczego złego (nawet nie do końca złego, czegokolwiek o Wiki co postawi ją w gorszym świetle) bo zaraz naskakuje stado Grażyn XD ja nic do niej nie mam, ale wystarczy zapchać kij w mrowisko i zaraz rzuca się stado obrońców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 45
  • Odpowiedz
@B0B69: z ust mi to wyjales, nie możesz napisać niczego nawet neutralnego o Fitnessiarze, obiektywnej obserwacji bo zaraz zostajesz zdradziecka morda która się sprzymierza ze stara gwardia.. ma to efekt odwrotny bo im bardziej wszyscy tu zaciekle bronią Wiktorii tym bardziej to wszystko wydaje mi się podejrzane
  • Odpowiedz
@B0B69: Niestety.. Jak napiszesz cokolwiek co się nie spodoba fanklubowi Wiki to od razu albo jesteś od starej gwardii albo zazdrościsz jej followersów, kariery, sukcesów itp.. Ja nic do niej nie mam, ale jej obrońcy przesadzają
  • Odpowiedz
@B0B69: #!$%@? na Wiki jak chcesz ale jak ktoś widzi, że jedziesz po niej od A do Z bez żadnych argumentów bo zwyczajnie jesteś trollem to się nie dziw, że Ci nie przytaknie.
  • Odpowiedz
@PoleDancerka: Czyli jak ktoś Ci napisze, że jesteś ze starej gwardii to się oburzasz jakby Ci matkę obrażał ale jak jedziesz po Wiki, która została „skrzywdzona” przez starą gwardię to już jest ok? XD
  • Odpowiedz
@Opportunist: noi po co te ataki personalne? Powiedziałam coś do Ciebie personalnie? Właśnie o tym mówię kiedyś była beka a niedługo będziecie tu drogę krzyżowa Fitnessiary odmawiać i każdy kto nie palą do niej uwielbieniem albo współczuciem jest atakowany a Ty stoisz na czele bo się z nią utożsamiasz
  • Odpowiedz
@Opportunist: WY, bo jest kilka takich osób które tylko czekają aż ktoś napisze coś o Wiki xD No jestem trollem i spoko, wole mieć bekę niż przeżywać jak Ty xD
  • Odpowiedz
@B0B69: Możesz mnie nie szufladkować z jakimiś trollami? Jestem na tagu HP od 1 edycji i wypowiadam tu zawsze własne zdanie, a Ty od kiedy jesteś? Założę się, że od kiedy wyszła ta cała imba z Wiki.
  • Odpowiedz