Wpis z mikrobloga

Ja widzę ze tu nie można napisać niczego złego (nawet nie do końca złego, czegokolwiek o Wiki co postawi ją w gorszym świetle) bo zaraz naskakuje stado Grażyn XD ja nic do niej nie mam, ale wystarczy zapchać kij w mrowisko i zaraz rzuca się stado obrońców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 45
  • Odpowiedz
@Opportunist: Może tak zabrzmiało, ale chodziło mi o to, że często osoby które napiszą coś negatywnego o Wiki spotykają się z taką opinią. Jednych to może oburzyć, a innych nie.. Chodziło mi tylko o to, że można nie przepadać za Wiki i nie lubić też starej gwardii..
  • Odpowiedz
@PoleDancerka: otóż to. A dla niektórych nie można nie lubić Wiki, bo była nękana. No była, to przykre, to niedopuszczalne, oczywiście. Ale to nie znaczy ze jest święta i każdy darzy ją sympatią
  • Odpowiedz
@B0B69: nie uważam siebie za Grażynę lub wyznawcę Wiki. Lubie ją, ale też już mnie męczy całe to Wikishow. Nie podoba mi sie, ze wróciła, nie podoba mi sie jej pożegnanie na koniec, ale? my oglądamy lajwy i na tych lajwach padło stwierdzenie, ze Chomik wznosił na ich randce toast za to, że jej nie odpuli. Też bym się wkurzyła. Za wyznawców uważasz to, że dociekamy dlaczego tej randki nie
  • Odpowiedz
@mimi410: ale ja nie uważam ze jest sprawiedliwe to ze to czy tamto wycięli, tez mnie to ciekawi dlaczego, tez interesuje się tą każdą sytuacją, dlatego tu jestem. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, bo nie wiem czy się rozumiemy. Nie chce robić dymów, wyrażam swoje zdanie jak każdy tutaj, tez jednych lubię, innych nie. Nie mówię ze nie lubię Wiki. Po to jest tu ta dyskusja żeby rozmawiać. A niektórzy
  • Odpowiedz
@Opportunist: @mystery_26: @Lolek1011 @B0B69:
dlaczego się tutaj wszyscy kłócicie? (,) Smutno mi się zrobiło.
Uwielbiam Wasze wpisy, żarty, sarkazm i słowne potyczki, ale jak robimy to dla żartów.
Wiki została kością niezgody na tym tagu, a przecież można się tu fajnie razem bawić i śmiać się ze wszystkich uczestników po równo.
Nie jest fajne ani ciągłe atakowanie jej przez tutejszych trolli,
  • Odpowiedz
@B0B69: bo może rozrzutny jesteś ¯\_(ツ)_/¯
ja akurat @Opportunist bardzo lubię i szanuję za fantazję, sarkazm i całokształt i za to, że ma własne zdanie.
nie musimy się przecież wszyscy tutaj w każdym temacie zgadzać, bo by nudno było.
  • Odpowiedz
@Opportunist: jejku ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chodziło mi o to ze przeze mnie tylko ogólnie. Nie bierz tak wszystkiego do siebie, mniej dramatu, więcej brokatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rosalinea: No dlatego napisałem ten post. Nie każe nikomu się ze mną zgadzać ani sam się nie zgadzam ze wszystkimi, po to tu jesteśmy żeby się wymieniać spostrzeżeniami.
Niech ten
  • Odpowiedz