Wpis z mikrobloga

@Wurzel: No jakich faktów przedstaw je, co powiesz mi że Stanowski nie jest współpracownikiem TVP, jest bo robi dla nich programy takie jak mecz dnia, stan futbolu. A na Onecie jaki jego format est prezentowany? kiedyś był ale skończyła się umowa chyba w maju i koniec współpracy. Argument ze szkołą, strasznie słaby
  • Odpowiedz
@marcelus: Stano, który jeszcze pare lat temu ostro walczył o głos jego dziennikarzy, który był mocno ograniczony przez PZPN teraz sam chce ograniczać dostęp do informacji…
  • Odpowiedz
@marcelus: powiem tak, nic nie stoi na przeszkodzie, by nasze media uzyskały zgodę strony białoruskiej na możliwość relacjonowania wojny hybrydowej Łukaszenki. Nawet jeśli takiej zgody nie uzyskają, to mogłaby pójść w świat informacja, że nie chcą wpuścić niezależnych mediów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po drugie, to Polska się broni, a nie odwrotnie. Gdzie tam mieliby być Ci dziennikarze? Może pomiędzy armatkami wodnymi a żołnierzami? Tak żeby
  • Odpowiedz
@arais_siara: Coś się stało z odpowiedzią na proste pytanie, chyba Ci się nie dodała.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Sznuk

Tadeusz Sznuk - polski dziennikarz radiowy, współpracuje z TVP tak jak Stanowski.
Stano jest dziennikarzem sportowym, ma program sportowy który ma tyle wspólnego z dziennikiem, polityką czy obroną granicy co 1 z 10. Twój argument dotyczy tego że jeśli ktoś współpracuje z tvp to jego opinia nie ma znaczenia. Ponawiam pytanie: Czy jak Tadeusz Sznuk
  • Odpowiedz
@YodaMonster: Nie widziałem żeby Tadeusz Sznuk wypowiadał się w tej kwestii i insynuował innym dziennikarzom, że będą manipulować faktami z granicy. Oczywiście pan Stanowski wcale nie manipuluje w tej kwestii i nie popiera zakazu wprowadzonego przez PiS odnośnie przebywania dziennikarzy na granicy. Nawet podczas trwania konfliktów zbrojnych dziennikarze mają możliwość ich relacjonowania.
  • Odpowiedz
@arais_siara: Mam serio po raz trzeci zadać to samo pytanie? Zbijasz wypowiedzi Stanowskiego argumentem że współpracuje z PiS zamiast dawać konkretny i wnoszący do tematu argument czyli właściwie to celujesz ad personam. Skoro opinia kogoś kto współpracuje z TVPis jest do wywalenia mimo że jego działalność tam nie ma nic wspólnego z polityką to zadałem 2 razy właściwe pytanie.
  • Odpowiedz
@YodaMonster: Ale człowieku wyjdź poza swoją klatkę, gość insynuuje że dziennikarze będą pluć na polskie służby, i realizować plan Łukaszenki. I tylko dlatego broni decyzji rządu odnośnie nie wpuszczania tam dziennikarzy, bo dobrze zarabia w kooperacji z TVP.
Jeżeli teraz rządziłaby by PO to by jechał po nich za to samo, bo sam wielokrotnie mówił że ich nienawidzi, bo nie zarobił przez nich dużych pieniędzy. Więc ten człowiek gdy wypowiada
  • Odpowiedz
będą pluć na polskie służby, i realizować plan Łukaszenki

@arais_siara: robią to ale to ja żyję w klatce XD

I tylko dlatego broni decyzji rządu odnośnie nie wpuszczania tam dziennikarzy, bo dobrze zarabia w kooperacji z TVP.
  • Odpowiedz