Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Widzę że fanboye zmieniają narrację że crap ma szansę na GOTY 2022 XD Cieszę się że nadal macie nadzieję, jest chociaż trochę contentu do memów. Mam nadzieję tylko że po tym next gen patchu haptyczne wibracje będą tylko przy wypłaszczaniu gry bo dodanie czegoś więcej przez tych partaczy może spowodować że haptyczne spusty #!$%@? w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cyberpunk2077
  • 9
Oczywiście, że ma szansę. Nie jest to jakaś gra wszech czasów, ale kurde, no nic ciekawszego ostatnio nie wyszło. Tylko cyberpunk w ciągu ostatniego roku przykuł mnie na tyle, żebym zobaczył napisy końcowe. Techniczne było tak sobie (grane na XSX), ale narracyjnie majstersztyk.
@piker: w tym roku nie dostał nominacji a w przyszłym wyjdzie m.in nowy god of war albo horizon więc... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pawcio_cukierek: No widzisz, ja od obu poprzednich części się odbiłem. Nie powiem, God of War z początku ładnie mi siadł ale jakoś nie wiem, nie myślałem idąc spać co będzie dalej, a Horizon... cóż, dostałem za darmo więc uczciwa cena, ale gdybym nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piker: niby jakie afery? W bólach trochę tak bo anulowali stalkera 2 który miał wyjść jeszcze na xboxa 360 i wrócili do prac po paru latach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piker: ale marka była cały czas w rękach GSC, to że media srały jakimiś plotkami to nie ich wina. Co do rozłamu to pierwotny stalker 2 po prostu okazał się gównem (można nawet to sprawdzić bo cała praca wyciekła jakiś czas temu i jest rozwijana przez moderów) a właściciel firmy nie chciał tracić kasy i zamroził projekt. Wystarczy czytać oficjalne źródła, bo wiem że polskie gówno serwisy typy gry - online