Wpis z mikrobloga

@kinesin1000: To nie są projekty. Jak projektuje się logo, to robi się takie szybkie szkice - im więcej tym lepiej. Taka zabawa, dzięki której można wyłowić jakiś ciekawy motyw.

Ale wykopowi eksperci już wydali wyrok, że to "projekty". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ElijahBaley: wcale nie jest obrzydliwe, gdyby usunąć to pochylenie i poprawić kolory, to jak najbardziej się broni. Ogólnie polska grafika i projektowanie z tamtych lat są fantastyczne.
  • Odpowiedz
gdyby usunąć to pochylenie i poprawić kolory


@fillion: Gdyby dać mi milion to byłbym milionerem. Nie uprawiajmy gdybologii, tylko rozmawiajmy o stanie faktycznym ;) I jak np. lubię plakat tamtych czasów, tak no te loga są dla mnie bardzo prymitywne i ograniczone, bardzo podstawowe jak u amatora bez umiejętności kreatywnego myślenia w tym kierunku.
  • Odpowiedz
gdyby usunąć to pochylenie i poprawić kolory


@fillion: pochylenie mi nie przeszkadza, ale kolory źle się zestarzały. Teraz są inne trendy, więc w bieli lub odcieniach szarości wyglądałoby lepiej. W ogóle logo wygląda jak jeden kawałek papieru rozcięty na środku by wyróżnić T i P. Jakby przerobić na material design to wyglądało by świeżo.
Wydaje mi się, że nie ma co z tym typem dyskutować.
  • Odpowiedz
te loga są dla mnie bardzo prymitywne i ograniczone, bardzo podstawowe jak u amatora bez umiejętności kreatywnego myślenia w tym kierunku.


@ElijahBaley: masz jakiś dobry przykład profesjonalnego loga (najlepiej też na etapie szkiców koncepcyjnych)? Bo wydaje mi się, że przesadzasz tym stwierdzeniem o amatorce( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz