Wpis z mikrobloga

W sytuacji na granicy najbardziej oburza mnie kompletny brak krytyki wobec rodziców tych dzieci. Kretyn jeden z drugim narobił sobie dzieci w beznadziejnej sytuacji życiowej i teraz te dzieci zaciągnął aż pod granicę i tak sobie koczują. Ich sytuacji nie jest winna ani Białoruś ani Polska. W praktycznie żadnych mediach nie zająknięto się o tym że za sytuację tych dzieci odpowiadają ich z****ni rodzice. Czyżby obawa o zburzenie świętego kultu pato-rodzicielstwa w Polsce? Jeszcze jakiś Janusz by się zreflektował że obsrana szopa na podwórku bez dostępu do bieżącej wody to może nie są dobre warunki dla dziecka i odpuścił sobie ich posiadanie. I niech mi ktoś teraz powie że nieodpowiedzialność rodziców to nie jest temat tabu w Polsce, i nie ma propagandy prodzieciowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bialorus #dzieci #propaganda
Zgrywajac_twardziela - W sytuacji na granicy najbardziej oburza mnie kompletny brak k...

źródło: comment_16371338863LdqJF5DrtaMl3nUY6ZOfX.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joterini2:

ale ja je zrobiłem z myślą, że to dzieci z 3 świata będą za niego zapierdzielać a teraz próbuje się to zmienić,

No ale kto jest temu winny, że sobie dziecko zrobiłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

prawo też wstecz nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Polsce? W Polsce to nawet uniewinnia się ludzi bez wyroków xD
  • Odpowiedz
@takuan: Państwa planetarnego pewnie nie dożyjemy bo nas globalne ocieplenie zmiecie z planszy ale jeśli ludzkości uda się do tego czasu rozwinąć podróże kosmiczne to tak właśnie będzie to wyglądać. Wolność do rozrodu i życie w kosmosie to są rzeczy które się wzajemnie wykluczają. Zasoby tlenu, wody i jedzenia w rakiecie, stacji kosmicznej czy kolonii na planecie są bardzo ograniczone, jeden nadmiarowy bombelek i wszyscy giną. To temat starannie przemilczany
  • Odpowiedz
@Monke Zgadzam się w całej rozciągłości. Niestety wielu ludzi uważa prawo do spuszczenia się w bździonge w każdej chwili i sekundzie jako elementarny punkt swojego człowieczeństwa, tak samo jak prawo do nie bycia zabitym czy do swobodnego przemieszczania się (poniekąd). Wszelkie propozycje mające na celu choć częściową kontrolę populacji spotykają się z porównaniami do trzeciej rzeszy.
Taki sam odzew czeka nas przy upowszechnieniu CRISPR'a lub zaawansowanych implantów protetycznych.

Wydaje mi się że kolejna epoka w dziejach ludzkości (jeśli nie ostatnia bo szanse średnie) będzie tak samo walką z globalnym ociepleniem jak z szuryzmem, antyszczepionkizmem i skrzeczeniem że nie możesz mieć d-------j superzaawansowanej bionicznej nogi z tytanu bo to niezgodne z naturo i boskim planem.

Ale g------a proteza składająca się z dwóch patyków i sworznia po środku jest ok! Pod warunkiem że najpierw straciłeś kończynę naturalnie i zgodnie z boskim planem, np. w wypadku zaawansowanego silnikowego pojazdu kołowego z dziesiątkami komputerowych systemów
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela dzieci to tylko karta przetargowa i tarcza na wszystko przy płocie. Oczywiście to wszystko jest skierowane w nasza stronę. Polacy są empatyczni i wyrozumiali. Wiedzą ocb. A dzikusy im tam bez różnicy. Te dzieci pisane są na straty. Zrobią sobie nowe ale nawet kupią. Tak część tych dzieci nawet nie jest ich.
  • Odpowiedz
@Fushnikov: Ja to wiem, tylko dlaczego w mediach w ogóle nie ma takiej narracji, tylko jest albo bandyci dzieci nie wpuszczają, albo dobrze że nie wpuszczają nachodźców, a nikt nawet słowa się nie zająknie o obrzydliwym wykorzystywaniu dzieci do własnych celów i nieodpowiedzialności ich "rodziców". Czemu nikt nie wspomni że to nieco dziwne że dzieci są w większości płci męskiej, co się stało z nastolatkami? Nie rodzą się w krajach
  • Odpowiedz
@spacja_enter:

nie no, zanim uciekali z kraju powinni byli dzieci zakopać w ogródku, albo co najwyżej wyrzucić je do śmieci, a nie targać je ze sobą.

Powinni go sobie nie robić wiedząc w jakim chlewie żyją, i jakie perspektywy tym dzieciom zapewnią ¯\(ツ)_/¯

  • Odpowiedz