Wpis z mikrobloga

@peoplearestrange: huby, gaj, tarnogaj, ołaszyn, wojszyce, borek, księże - to jest dla mnie południe. Nie musi być z południa, byle dojechała ciepła w okolice borowskiej

@NaglyAtakGlazurnika hola hola ja nic nie pisałem o Jagodnie ;) ale no burgery maja mega dobre: PickUp Burger

@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain taka co dojedzie w miare ciepła, nie musi być szybka, musi mi przyjechac do salonu ;). o jakos mi to tutti umknelo, dodam sobie
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: podjedz sobie do Brzuchaty pizza i ciesz się drugą najlepsza pizza na południu (po Tutti Santi). Brzuchaty to jest kozak, ale tylko z odbiorem (na miejscu jest 1 stolik na dworze i to wszystko). Ale gość robi mega robotę.
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: w dowozie niestety wszystkie są do kitu, brałbym coś co masz najbliżej, aby jak najkrócej siedziała w tym termosie.
Borowska też jest dość długa....w okolicy wroclavi to brałbym Si, na wysokości kamiennej brałbym z Veni Vidi Picka lub Lesera (bo ma ciekawe smaki), a im dalej to już gorzej, chociaż czasem i Domino's ma swoje zalety
  • Odpowiedz