Wpis z mikrobloga

Pytanka do osób obcykanych w serii (gram offline).

1. Czy jest jakiś sens, żeby trzymać wszystkie zdobyte auta w garażu, czy lepiej sprzedawać, skoro i tak wyścigi możesz robić dowolnym autem do którego "skalują" się drivatary?
2. Jak najlepiej sprawdzać cenę, za którą wystawić pojazd? Wyszukać aukcje dla konkretnego auta i po prostu porównać?
3. W co najlepiej wrzucać na początku kredyty - w domy, czy w coś innego?
4. Po co w ogóle kupować jakieś samochody, skoro cały czas praktycznie coś nowego wypada przy losowaniach itp.?

#forzahorizon5
  • 4
  • Odpowiedz
@chwesiu:

Czemu nie grasz online? To znaczy, że nie robisz playlisty festiwalowej czy, że nie grasz PvP :D Chyba PvP skoro używasz aukcji.

1. Trzymaj, kiedyś sprzedawałem "niepotrzebne", ale IMO warto mieć jak najwięcej aut. Różne wyzwania są na playliście, teraz do konkretnych typów aut. Do wyścigów czasami też lepiej jest mieć jak największy wybór.
2. Patrz po ile chodzi na aukcjach. Warto nie naciąć się i nie sprzedać rzadkiego auta
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rzrbld nie gram PvP bo na razie jestem cienki:) dzieki, właśnie nie do końca ogarniam te wszystkie terminy typu playlista itp, ale z tego co piszesz to rozumiem, że do niektórych zadań po prostu potrzebuje konkretnego auta. Nie chcę inwestować, chodzilo mi o to, na co wydawać najlepiej kredyty.
Czy jest w takim razie cos, co warto zawsze od razu sprzedawać?
  • Odpowiedz