Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela a jednak na bungee pewnie nie skakalbys codziennie przed poranna kawa, potem wieczorem kilka godzin, a potem jeszcze z raz w ciągu nocy, nawet gdybys to uwielbial. I nie robisz tego dla spokoju, tylko dla adrenaliny. W pewnym natężeniu i najlepsze rzeczy staja sie nie do zniesienia. Na dzieci tez sie decydujesz nie po to, zeby miec swiety spokój, tylko wlasnie zeby doswiadczyc rodzicielstwa. Tylko, ze kiedys ludzie zyli w dużych,
@Przepoczwarzenie:

a jednak na bungee pewnie nie skakalbys codziennie przed poranna kawa, potem wieczorem kilka godzin, a potem jeszcze z raz w ciągu nocy, nawet gdybys to uwielbial.

Jak coś uwielbiam to staram się robić to tak często jak tylko mogę ¯\(ツ)_/¯

I nie robisz tego dla spokoju, tylko dla adrenaliny.

Sugerujesz że dzieci się robi dla adrenaliny? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@Zgrywajac_twardziela

Jak coś uwielbiam to staram się robić to tak często jak tylko mogę ¯_(ツ)_/¯

No nie masz takiej intensywnosci w zadnej dziedzinie jak posiadanie dzieci. Dla dzieci sie rezygnuje z pracy, bo chore na przyklad i poświęca sie sen. Nawet jak przebimbasz cala noc na masturbacji, alkoholu i anime, to potem odsypiasz, w dzień albo następnej nocy. Ja śpię srednio 6h dziennie od 9 lat. Ledwo żyje, wyglądam na 10 lat
@Przepoczwarzenie:

No nie masz takiej intensywnosci w zadnej dziedzinie jak posiadanie dzieci.

Kto to zmierzył i w jaki sposób? xD

Dla dzieci sie rezygnuje z pracy, bo chore na przyklad i poświęca sie sen. Nawet jak przebimbasz cala noc na masturbacji, alkoholu i anime, to potem odsypiasz, w dzień albo następnej nocy. Ja śpię srednio 6h dziennie od 9 lat. Ledwo żyje, wyglądam na 10 lat wiecej niż jestem, ale działam,
@Zgrywajac_twardziela

Może, ale dla osoby postronnej jest to równie absurdalne i żałosne co narzekanie kogoś na kacu po wczorajszym chlaniu

A jednak ludzie narzekaja i nie zauwazylam wpisów wysmiewajacych imprezowiczow masowo, a jednak na rodzicow wylewane jest regularnie wiadro pomyj i jest to "żałosne".

Mam ciotke, ktora ma jednego syna, dom z basenem, dwa samochody, opiekunka, babcia i dziadek do asysty, a i tak narzekała. Bo rodzicielstwo to nie cos co mozna
@Przepoczwarzenie:

A jednak ludzie narzekaja i nie zauwazylam wpisów wysmiewajacych imprezowiczow masowo, a jednak na rodzicow wylewane jest regularnie wiadro pomyj i jest to "żałosne".

Żartujesz sobie? Co weekend przecież jest "trzeźwi plusują, a pijane świnie śpią dalej" itp.

Mam ciotke, ktora ma jednego syna, dom z basenem, dwa samochody, opiekunka, babcia i dziadek do asysty, a i tak narzekała. Bo rodzicielstwo to nie cos co mozna delegowac. Pytanie co znaczy