Wpis z mikrobloga

Maniacy jedzenia, smakosze oraz Ci którzy lubią zdegustować coś pysznego w Bielsku...zwracam się do was z prośbą i małą malutką nadzieją na wsparcie informacyjne. Tworząc mój blog o jedzeniu https://iwozdymu.pl bardzo często bazuję na jakichś śladowych ilościach rekomendacji w internecie lub poleceniach od znajomych.
Dlatego utworzyłem grupę na FB https://www.facebook.com/groups/zjedzmybielskobiala
Gdzie każdy może wrzucać foto i opinię jedzenia z Bielska.
Jeśli masz w telefonie coś z foto jedzenia i może masz ochotę wyrazić w kilku zdaniach czy dane danie spełniło Twoje oczekiwania to będę bardzo wdzięczny za wrzucenie czegoś takiego na grupę.
Wartość dodana dla mnie to informacja gdzie iść i na co zwrócić uwagę. Na samym dole dorzucam regulamin jaki dotyczy grupy.
Dziękuję i pozdrawiam
-Iwo z Dymu
Fotografia dla przyciągnięcia uwagi by Dariusz Lekki
@IwoDymnicki:

Wołam:
@Lardor , @kaente, @Ray, @Szarozielony, @JamKarzeu2, @Mateusz323, @Kulki, @micelangeloB, @bartmx17, @morfyeNNN, @Jontek6, @elf_pszeniczny, @daray89, @nietosamo, @wojtaasp, @Szarobury_drut_kolczasty, @Jf_Sebastian, @jalop, @BlueScreeen, @Kur_nick, @samot, @escapartelamuerte, @CzlowiekMagnetowid, @alemisieniechce, @Zypulka, @SmokeProspector, @realizta, @ImCandy

#bielskobiala #bielsko

REGULAMIN - PIERWSZY RAZ TUTAJ? ZAPOZNAJ SIĘ Z NIM
1.Uprzejmość i język pozbawiony wulgaryzmów to zasada nadrzędna. Nie obrażamy się tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie. Dyskusja TAK, obrażanie się NIE. Konsekwentnie będę banował i wyrzucał pieniaczy.
2.Dyskusja dotyczy jedzenia w Bielsku i wszystkich tematów związanych właśnie z nim. Nie dodajemy fanpage'y restauracji i lokali gastro. Jeśli coś udostępniacie to dodajcie wasz osobisty/subiektywny komentarz lub opinię. Zastrzegam, że jedno zdaniowa opinia jest niewystarczająca.
3.Jeśli odwiedziłeś jakiś lokal w BB i chcesz podzielić się swoimi fotografiami oraz opinią to pamiętaj o dodaniu nazwy lub/i adresu miejscówki umożliwiającym innym użytkownikom identyfikację. Pamiętaj jedzenie z BB. Jak coś jest poza granicami miasta to już nie.
4.Zakaz szeroko pojętego spamu, oraz tematów/pytań jakie nie są związane z tematyka grupy Zjedzmy Bielsko Biała. Są w BB inne grupy od tej tematyki.
5.Zakaz reklamowania firm/miejsc bez mojej wcześniejszej zgody (proszę pisać na wiadomość priv). Wystawiam FV, pieniądze przeznaczam na jedzenie. Często odmawiam.
6.Korzystaj z lupki/wyszukiwarki na grupie. Może ktoś wcześniej zadał już podobne pytanie.
7.Pragnę aby ta grupa była miejscem wymiany informacji i poleceń dotyczących dobrego jedzenia w BB. Ale również pewną wskazówką dla mnie gdzie iść żeby stworzyć recenzję jaką wykorzystam na swoim blogu iwozdymu.pl. Jeżeli chcecie żebym poruszył jakiś temat również piszcie.
8.Jako admin ostatnie zdanie należy do mnie. Zasady są zdroworozsądkowe.
Jedzmy i cieszmy się dobrym jedzeniem.
Iwo z Dymu
IwoDymnicki - Maniacy jedzenia, smakosze oraz Ci którzy lubią zdegustować coś pyszneg...

źródło: comment_16370566350M8z4clAttO8uozp4u2hC2.jpg

Pobierz
  • 11
Nie dodajemy fanpage'y restauracji i lokali gastro.


@IwoDymnicki: > pamiętaj o dodaniu nazwy lub/i adresu miejscówki

@IwoDymnicki:
ja wiem że się to nie wyklucza, bo nazwę można napisać, a nie linkować, ale nie uważasz że to wygodniejsze dla przeglądających, że mogą klikając w nazwę od razu wejść w stronę jadłodajni i przejrzeć zawartość?
@AjKenFlaj: pierwotnie też tak myślałem, ale po drodze wychodzą takie elementy jak: opinie w Google często są bez foto, pod grupa łatwiej komentować. Dodatkowo uzależnienie od FB jest większe niż mapy Googla.
Gdzieś z tyłu mojej głowy wrzeszczy jeszcze: aktualność w sensie np. menu sezonowe które jest TERAZ.