Wpis z mikrobloga

mam dziś rocznicę, ofc nie ślubu, tylko wzięcia #koty. najlepsza decyzja w moim życiu, bo mój świętej pamięci kot Melka zostawił po sobie straszną pustkę. jak ich wzięłam to były dzikimi sierotami z kocim katarem, które trzeba było długo leczyć i oswajać, a teraz to potężne kocury. biały kocha gówniaki i wszystkich ludzi, rudy jest bardziej wycofany, ale jak się ośmieli to od każdego chce atencji.

na minus: Duch zbił mi wszystkie wazony, rodzinny kryształ po prababce, kilka wcierek w szkle, parę szklanek i talerzy, kradł bułki z chlebaka, obrączki moim rodzicom, słomki, pędzle za pisiont złotych i czapkę Arsenalu, którą potem chował za łóżko i przez ciągłe pranie nadaje się teraz na ścierkę. przez niego ucierpiało kilka drogocennych paletek, ciągle zwala moje obrazki z żółtą mordą za kredens, potrafi leżeć zadowolony na półce w kiblu w wodzie, w zlewie, pod prysznicem, na suszarce do naczyń, na zmiotce, w wytłaczance do jaj, itd.

raz spadł za szafę i nie mogłam jej przesunąć, więc spędził tam 6 godzin. uciekł kiedyś na klatkę schodową i przyniósł z niej pchły, więc musiałam odpchlić cały dom, codziennie robi "inspekcję szafek" i zwala z nich wszystko, co stanie na jego drodze, a ostatnio ukradł mi klucz do szafki w pracy i nie mogłam się dostać do pieczątek i ważnych dokumentów XD

tak czy siak nie mogę sobie wyobrazić lepszych kotów, z rudym można spać jak z pluszakiem pod kołdrą, biały wyczuwa złe nastroje i przychodzi pocieszać i czasem gryźć. no i może głupie, ale te bestie pomagają w #depresja

#pokazkota #duszekitygrysek #codziennekitku #kitku #rozowepaski #wholesome #milosc #chwalesie
kwasnydeszcz - mam dziś rocznicę, ofc nie ślubu, tylko wzięcia #koty. najlepsza decyz...

źródło: comment_1637047886H7SC4ntsf0pHANByz4Fz05.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: No i legancko, koty są najlepsze. Też przygarnąłem dwa maluchy jak mi kot się wziął i zdechł i jest w pyte. A przywiązały się do mnie tak że aż smutek je zostawić na parę dni jak trzeba wyjechać.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Mój chodził ostrożnie, żeby niczego na półce ani parapecie nie dotknąć, a co dopiero zrzucić. Mądra bestia, często tęsknię za nim...
Żona nie chce kota już, bo tamten długo chorował i jednak nienawidził dzieci :/
  • Odpowiedz
co wy baby macie z tymi kotami?


@Tetsuya: nie rozumiem pytania. no mamy zwierzęta, lubimy je, so sue me, jak to mówi Michael Scott

Jakiś instynkt macierzyński wam się załącza bo dzieci nie macie?


nie ma czegoś takiego jak instynkt macierzyński
  • Odpowiedz