Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mając już prawie 30 latek na karku, bedąc katolikiem o dość konserwatywnych poglądach, mimo dość dobrego wyglądu, stabilizacji majątkowej i życiowej, posiadając kilku najlepszych kumpli/znajomych wokół siebie, to szanse na znalezienie partnerki są już chyba równe 0, wszystkiego nie ułatwia praca o dość ograniczonym kontakcie z ludźmi.
Wszelkie próby zbudowania relacji kończyły się właśnie przez sprzeczność światopoglądu, mam wrażenie że 9/10 dziewczyn są ateistami/ skręcające w lewo itd.
Cholera, niby przez taki czas nauczyłem się już samotności, ale tam w środku, w głębi siebie wciąż niemogę się z tym pogodzić, niby na zewnątrz pogodny, ale w środku smutek. Boję się przyszłości... depresji, schrzeń psychicznych, marazmu.
Najgorzej gdy wracam teraz zimową porą gdy już jest ciemno po pracy do pustego mieszkania... klasycznie jeść, prysznic, tv piwko i spać
Może macie jakieś sposoby na zabicie czasu jesiennej handry ?
Na apkach randkowych #tinder #badoo jak to tam bywa jak nie jesteś 8+/10 i nie masz doyebanych fotek (których totalnie nie potrafię sobie zrobić) nawet nie ma.co szukać 20 lików w 3 tygodnie :|
Trzymajcie się tam cieplutko, piwko w ręku, dziennik pokładowy nr 1 godzina 23:16
Wasze zdrowie !
#randkujzwykopem #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6192dc5e6d062d000ad44297
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 187
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
Katolicy, to także "normalni" ludzie nie mający w życiu problemów z "konserwatywnościa". Po prostu wystarczy nie przesadzać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kolarzino: powinieneś użyć słowa "fałszywi i dwulicowi", a nie "normalni". Jak już ktoś wierzy w te bajki, to niech chociaż będzie konsekwentny, a nie że niby wierzy w życie wieczne, ale życie teraźniejsze i pieniądze są najważniejsze. Potem wybiera nam partię konserwatywną i wszyscy żyjemy w
@AnonimoweMirkoWyznania: a skąd tam, wejdź na sympatię, na całą Polskę znajdziesz aż uwaga 324 ateistki, wolne, bez dzieci, przedział 18-33. Czy to dużo? Moim zdaniem śmiech na sali.
Zmień tylko na katosektę i już dla przedziału 18-26 masz 600+ wyników. I uwaga powyżej 26rż ilość profili rośnie z każdym kolejnym dodanym rokiem.
Skoro piszczysz ze nic sie w twoim zyciu nie dzieje, a skoro wg twoich wierzen czlowiek jest kowalem swojego losu i dostal wolna wole, to moze cos z tym #!$%@? zrob? Bo poki co to wylewasz gorzkie zale, ale stagnacja, marazm i brak jakiejkolwiek checi zmiany tego stanu, az bije z twojego wpisu.

@AnonimoweMirkoWyznania: w tych dwoch zdaniach jest odpowiedź na twoj problem. Jesteś mało atrakcyjnym człowiekiem, a przyszłość z tobą
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź na pielgrzymkę to na 100% znajdziesz dziewczynę, która będzie akceptować twoją głęboką wiarę. Szanse że poza spotkaniami okołoreligijnymi trafisz na tak samo mocno wierzącą różową są moim zdaniem mega niskie, a u normalnych różowych raczej nie masz szans (wnioskuję, że jesteś anty invitro, anty aborcja, anty lgbt, pro konserwatywny model rodziny, a nie ma się co oszukiwać - większość młodych kobiet myśli dokładnie odwrotnie, dlatego: szukaj w kościele).
ŚwiętaDama: O cholera ale wylew jadu w komentarzach xd
Nie będę nawet komentował wypowiedzi "katolik= zjeb"
po prostu szkoda... spór bez końca, można odbijać piłeczkę bez końca, mówcie sobie co chcecie ale moich przekonań nie zmienię.
Pisząc o klasycznym wieczorku tv, piwo nie napisałem że tak spędzam każdy wieczór, chciałem zobrazować, to jak dobija samotność.
Regularnie ćwiczę staram się dbać o siebie, swoją garderobę, regularny fryzjer ,dentysta itp. mam swoje hobby,
ale co ma zrobić w wieku 30 lat? Wszyscy jego znajomi mają już dzieci, rodziny i 100% nacisk stawiają na własną rodzinę, a nie na 30 letniego dziwaka - jakim jest w tym singiel bez dzieci i ślubu.


@Pozytywny_gosc: nie wiem gdzie mieszkasz, ale to co piszesz nie jest prawda. Ludzoe po 30 funkcjonuja jako single, jako nieformalne pary, maja czas na swoje hobby zainteresowania i pasje. Poza tym tu nie
jakich młodych xDD On już ma 30 lat, stary chłop, powinien być już po ślubie i mieć 2 dzieci w wieku 2 i 4 lat, a wy mu każecie żyć jak studentowi xD


@Pozytywny_gosc Skoro nie wiesz o czym mówisz i nie znasz wspólnot, to nie mów.
@Pozytywny_gosc: Ale chrzanisz głupoty, do 34 roku życia byłem singlem, w tym czasie łaziłem po górach z przypadkowymi ludźmi, jeździłem na snowboard z przypadkowymi ludźmi, zwiedziałem PL na rowerze z przypadkowymi ludźmi, wszystko z pomocą paru grup na Fb i spędzania nie więcej niż 15 minut na zorganizowaniu takiego wypadu. Do tego czasu byłem z trzema tuzinami kobiet i nie, nie jestem chadem, wystarczy interesować się czymś więcej niż serialami na
@jaczyliktoo: ruchałeś 3x 12 = 36 kobiet? Wow, myślisz że komuś zaimponujesz, może jakimś 15 czy 20 latkom tak. Ale dorosłemu nie zaimponujesz. Nie szkoda ci zdrowia na choroby weneryczne? Gdzie twój kompas moralny? Przecież niczym się nie różnisz od puszczalskiej julki z tindera, niszczysz rynek matrymonialny, zużywasz laski nabijając im licznik, potem laski też mają po 30 gości na koncie i są przed 30 już zużyte, wyeksploatowane seksualnie i emocjonalnie,
@AnonimoweMirkoWyznania A co ty konserwatywnej katoliczki na tinderze szukasz? Tzn może i tam są ale raczej nie dominuja.
Jak chcesz konserwatywna katoliczkę to szukasz tam gdzie takie są. Jakieś pielgrzymki, oazy, różne wspólnoty katolickie. Katolicy mają nawet swój portal randkowy.
Chyba, że chcesz lewczki bo fajniej z taką ale lewaczki nie chcą Ciebie boś katol. - no ale na to już nic nie poradzimy.
@AnonimoweMirkoWyznania: W sumie takie przegrywy - katolicy o konserwatywnych poglądach mają jeszcze dodatkowo #!$%@?, bo nie dosyć że są samotni to jeszcze nawet koń nie może być zwalony, o prosytutkach czy studenciarach z tindera nie wspominając.