Wpis z mikrobloga

Czemu jak traktuje różowe przedmiotowo bez szacunku i je manipuluje to wtedy są mną zaintersowane chcą się spotkać a jak jestem miły i normalny to tracà zainteresowanie? Czemu muszę zachowywać się jak zwierze, żeby zainteresować kogoś sobą? To bez sensu.Kiedyś byłem zimnym #!$%@? i stałem się lepszym człowiekiem to mam znów nim być? Masakra

Dla mojej byłej chciałem dobrze chciałem, żeby była szczęśliwa i nie chciała być ze mną a jej wcześniejszy były miał ją w dupie i ta sama chciała się z nim spotykać… W Polsce nie ma miejsca dla ludzi z dobrym sercem bez jaj.

Nie uważacie, że dojrzałość = bezwarunkowa miłość i bycie miłym ? Na wyższym poziomie świadomości bycie dupkiem jest dziecinne ale to serio kręci kobiety.

#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #p0lka
  • 23
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: olewanie lasek działa, ale jak już ją zdobędziesz to można stać się miłym. Trzeba poczekać aż laska złapie uczucia a przez takie olewanie stanie się to szybciej, później możesz już robic co chcsz
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Zdajesz sobie sprawę, że wiele kobiet jest zaburzonych bo miały nieobecnych ojców w życiu i teraz czuje pociąg do takich drani :p? Szczerze to najlepiej skup czy lokujesz uczucia we właściwej kobiecie i postaraj się nie być frajerem, bo one są w stanie wymieniać typów albo wpakować Cię w alimenty. Sporo ludzi wymaga terapii, nie bądź zbawca bo to się nie kończy dobrze.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Bycie "zbyt miłym" odpycha kobiety. Sam lubię być miły i nie mam problemów w relacjach, ale trzeba też umieć pokazać pazur. Gadzi mózg kobiety postrzega łagodność mężczyzny jako słabość i traci zainteresowanie. Kluczem jest znalezienie balansu
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Emocje, emocje, jeszcze raz (dobra/morda wzrost) emocje! Najpierw walisz z otwartej lepca, potem od razu dajesz bukiet kwiatów i słodzisz. Potem zajebisty seks całą noc, kilka orgazmów, po wszystkim nie odzywasz się 3 dni totalnie, a po tych 3 dniach przylatujesz jak pies i mówisz jej jaka jest zajebista i jak za nie tęskniłeś. Znowu maraton seksu i tym razem po wszystkim mówisz, że nie wiesz co czujesz bo odezwała
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Na dłuższą mete takie coś nie działa. Zauważ, że dupków wybierają najczęściej borderki z niskim poczuciem własnej wartości. Normalna kobieta nigdy by sobie nie pozwalała na takie zachowania. Warto spotykać się z taką laską, która lubi być kopana? To świadczy tylko o niej.
  • Odpowiedz