Wpis z mikrobloga

pytanie do wykopowiczow posiadajacych brytyjskie obywatelstwo - podajac historie zatrudnienia wspominaliscie firmy w ktorych pracowaliscie przed przyjazdem do UK?
#uk
  • 9
@Wujek_Fester: dzieki, te pytanie mnie troche myli "Have you had any other work over the past 10 years or since you came to the UK?" bo do UK przyjechalem 7 lat temu, a przed przyjazdem w PL pracowalem
@sztas: To raczej pytanie o to, czy prowadziłeś jakiś dodatkowy biznes albo pracowałeś dla dwóch firm na raz. Możesz podać ostatnią firmę w Polsce żeby wyjść w oczach oceniającego aplikację na bardziej pracowitego ale raczej nie powinno to mieć znaczenia ;)
@sztas Ja wpisałem uczciwie zatrudnienie z Polski, co prawda daty zatrudnienia z głowy. Zatrudnienie z UK, szczególnie z początku emigracji, zaokrągliłem i nie wspominałem o mniej niż 1-2 miesięcznych przygodach w kilku pracach.
@sztas: zazwyczaj nie podaję, bo mam wystarczająco doświadczenia tutaj. Ewentualnie podaję te firmy, które są w Polsce, ale są korporacjami międzynarodowymi i są znane tutaj.