Wpis z mikrobloga

@Mikuuuus: 3 dawka jest po to żeby mieć na kogo zwalić jeszcze jedną falę xD bo na początku mielismy tych którzy nie stosują sie do zakazów (1 fala) potem ci którzy nie nosili maseczek (2 fala), krupówki (3 fala) i niezaszczepieni (4 fala), teraz jeszcze tylko niepełnodawkowcy (5 fala) i potem zgaśnie a my zostaniemy w europie na inflacji 10% xD elity zarobią i tak do 2033 :)
@Mikuuuus: mnie już znajomy pytał czy biorę 3 dawkę i się pytał czemu nie, jak mu wytłumaczyłem czemu - że oszukali mnie i że szczepienia za bardzo nie działają to nie chciał tego słuchać za bardzo, ale szanuję tych co będą przyjmować kolejne dawki, powinna to być własna decyzja i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arekarek: w sensie ze szczepionki miały przywrócić normalność i że najpierw mówili że szczepienia będą zapobiegać zakażeniom, potem że hospitalizacji, potem że zgonom a teraz że trzeba 3 4 5 dawkę przyjąć, ja się po prostu czuje oklamany i tyle, i jeszcze te certyfikaty miały tylko "ułatwiać" podróżowanie a obecnie w połowie Europy są wymagane aby normalnie funkcjonować w społeczeństwie
@arekarek: No ja zachorowałem, mimo szczepienia w czerwcu. 4 dni spędzone na trzęsieniu się z zimna i walce z bólem głowy, później utrata węchu i smaku. Tyle pomogła mi ta szczepionka. Po samym szczepieniu też dzień wyjęty z życia.
Dziękuję, więcej nie chce