Wpis z mikrobloga

Witam chciałbym kupić jakąś tanią kamerę sportową która byłaby "wodoszczelna" i mogła nagrywać około 2 godzin. Na jakości obrazu specjalnie mi nie zależy. Ma być mała i filmować z statywu moje poczynania w lesie. Dla ciekawych zostałem dzisiaj oskarżony o grożenie komuś "bronią" tzn łukiem i w przyszłości mam zamiar uniknąć tego typu oskarżeń. Na szczęście panowie policjanci znają mnie dość dobrze i wiedzą że ze mnie żaden świr. #kamera #kamerzysta #video #wideo #pcmasterrace #bushcraft #survival i proszę o propozycje tagów niech się niesie #fotografia #filmowanie z góry dzięki za propozycje
  • 9
  • Odpowiedz
@thunder666:
przecież można zabezpieczyć przed opadami, to nie nurkowanie na 30m...
z kartami nie chodzi o koszt czy używanie lub nie, ale o ilość materiału którą możesz zapisać na jednej
nie powiesz mi chyba, że karta np. 128gb jest tania
  • Odpowiedz
  • 0
@PanKracy582 koszt 50 złotych ? Ma tam wejść maksimum dwie godziny nagrania , a chodzi o to żeby nie zabezpieczać bo mógłbym użyć starego aparatu. Chcę to mieć na stałe na satywie w pokrowcu cyk ściągamy z pleców , rozstawiamy i się nagrywa , jakość ma być taka żeby było widać w miarę sensownie twarze w razie draki
  • Odpowiedz
koszt 50 złotych ?


@thunder666:
faktycznie, potaniały ale nie sądziłem, że aż tak
obczaj parametry kamerek, czas pracy zależy od nagrywanego materiału
FullHD nagra 70minut, 4K nagra 50minut przykładowo
SJ cam, Eken ale i tak jak nie sprawdzisz na własne oczy jakości to nikt nie zagwarantuje, że będziesz zadowolony
  • Odpowiedz