Wpis z mikrobloga

Takie tam sobotnie melanżowanie u przyjaciela w garażu... i coś czego raczej nigdy nie widzieliście i pewno nie zobaczycie. Super RARE deweloperskie PlayStation Net Yaroze w stanie fabrycznym - nigdy nie uruchomione. Do tego jeszcze bardziej rzadkie oprogramowanie (też stan folia) do własnej produkcji gier, bo właśnie do tego sprowadzała się ta wersja.

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#playstation #konsole #gry #komputery #diablo #metalgearsolid #psp
Pobierz Zwiadowca_Historii - Takie tam sobotnie melanżowanie u przyjaciela w garażu... i coś ...
źródło: comment_1636995331rxL4xpnxdMLHHy0jRGcBaW.jpg
  • 20
@EpicElion: Już robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie testowanie jest mocno ciężkie jak i to że trzeba przygotować potem obraz gry tak żeby zadziałała na niezmodowanej konsoli. To drugie prawdopodobnie nigdy nie nastąpi.
@slavoy: Nawet jeśli jest oryginalna, to jak słucham takich farmazonów o kupcach po 25k to mi witki opadają. Poza tym karton od samej konsoli jest tak złachany, że to jest stan 6/10 max . Zgodnie z tym, co ten fantasta mówi, to folia na DevTool jest warta ca. 33 000 zł.
@EpicElion: @Zulf: Jeszcze niech mi ktoś odpowie jak rozpoznać oryginalne pudełko w 2021 roku, kawałek tektury z grafiką, którą można skopiować w byle drukarni za grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I skoro ktoś to kupi i nie zamierza rozpakowywać, to skąd wie, że w środku jest gra? Robią zdjęcia rentgenowskie? Spisują jakieś weksle w razie czego? Jak to się ogarnia? ( ͡° ͜ʖ ͡