Wpis z mikrobloga

Nie jestem za PiSem ale trzeba przyznać że dzięki nim mamy najwyższe wskaźniki:

1) Największa inflacja od 20 lat
2) Największy kryzys graniczny od 30 lat
3) Najbardziej partyjne sądownictwo od 30 lat
4) Najbardziej ultrakatolicki kraj na świecie
5) Największa śmiertelność od 2WŚ
6) Największy dług publiczny w historii
7) Największy upadek wartości PLN w historii
8) Największa kradzież pieniędzy z budżetu w historii
9) Najdroższe paliwa w historii
10) Największe poparcie PiSu w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję, dobranoc

#bekazpisu #bialorus
  • 88
@kukold:

3) Najbardziej partyjne sądownictwo od 30 lat

8) Największa kradzież pieniędzy z budżetu w historii


Oh ty naiwne dziecko. PiS nawet nie zbliża się do szczytów rządów SLD. No ale wiem, dla ciebie to prehistoria ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obstawiam, że z rządów to pamiętasz PiS i z rok rządów PO.
Jak chcesz dowalić PiSowi, to się chociaż postaraj:


@Edi93: szanuję za tę listę, ja bym tyle punktów z pamięci nie wykrzesał.

Jak w niemal całej Europie. Ach ten Pis.


@kryptonim_putas: Co z tego jak u nas jest większa niż średnia w europie i pis mocno przyłożył do tego rękę?

To PiS zwoził imigrantów z Iraku do Mińska?


@kryptonim_putas: Nie, ale realnie nie robi nic by ten kryzys powstrzymać. Wydaje
@kryptonim_putas: >

To tylko dowodzi z jakimi idiotami przyszło im konkurować.


O to właśnie :) Wszyscy “ruch 8 gwiazd”, i inne #!$%@?. A nadal taki pis u wladzy. Opozycja jedynie co potrafi to powiedziec ze tez damy 500+ i ze zakaz aborcji w sumie jest git..
@aarahon oczywiście, że kryzys graniczny to wina PiSu, bo to oni (nie)prowadzą dyplomację. Po co mi rząd, który nie umie tego załatwić. To nie wybuch wulkanu albo uderzenie meteorytu. Ja mogę nie wiedzieć jak wpłynąć na Białoruś i dlatego nie chciałbym zajmować się rządzeniem ale oni chcieli więc ich zastanym obowiązkiem jest wiedzieć jak to załatwić. Mogą się z nim dogadać, ubłagać na kolanach, zastąpić swoim agentem albo zastraszyć. Nie moja sprawa