Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
Zauważyliście że najwięcej o humanitarnym traktowaniu tej dziczy mają do powiedzenia neuropki, które nigdy w żadnym kraju arabskim nie były? Polecam taką wycieczkę, nawet i do Egiptu, to naprawdę poszerza horyzonty jaka dzicz tam mieszka.
#bialorus
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masz na myśli jakieś konkretne prawo człowieka jakie im odebrano? Prawo do nielegalnego wtargnięcia na teren niepodległego państwa?


@Prezes: A umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy pisząc „czy za to ci migranci powinni mieć zabrane prawa człowieka?” miałem na myśli prawa które im już odebrano? Ogarnij się typie albo nie trolluj xD
  • Odpowiedz
@maad: Jakie prawa im odebrano? Jakie prawa im odebrała strona polska? Możesz zaszczycić ten temat tą informacją, czy nadal będzie #!$%@?ł hasłami jakich nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@little_muffin: nigdzie nie napisałem, że wszystkie kobiety są tam #!$%@?, ale że w ogólnieniu ich sytuacja jest dużo gorsza niż w krajach zachodu. Śmieszne są jedynie twoje fikołki, jakimi próbujesz pokazać prawa kobiet w krajach islamu w chociaż jakimś dobrym świetle - #!$%@? o tym, że jakieś kobiety by się odnalazły, "choć ja nie", itp, że rozwody są lepsze itd... A OP napisał, że w tych krajach jest dzicz -
  • Odpowiedz
@little_muffin: > Jedna para miała 3 niepełnosprawnych dzieci - u nas facet by #!$%@?ł od takiej odpowiedzialności, a tam nie ma czegoś takiego

K***a jeszcze ten tekst, bo niby ja uogólniam, a tutaj jednym zdaniem zanegowałaś istnienie wszystkich ojców, którzy opiekują się niepełnosprawnymi dziećmi xD. Co za fikołki, sam znam 2 takich.
  • Odpowiedz
Jakie prawa im odebrano? Jakie prawa im odebrała strona polska?


@Prezes: Jednak nie umiesz czytać. Gdzieś napisałem, że im odebrano prawa człowieka? Jedynie ci wytknąłem, że podesłany link nie jest przyzwoleniem na niehumanitarne traktowanie ludzi

Prawo do nielegalnego wtargnięcia na teren niepodległego państwa?


I jeszcze sugerujesz, że chciałbym żeby ich tu wpuścili xD Mało masz filmików i zdjęć w jakich warunkach sanitarnych oni żyją? Jeszcze zaraz przyjdzie zima, brak ciepłej
  • Odpowiedz
@maad: dosłownie napisałeś:

Ale co, za to ci migranci powinni mieć zabrane prawa człowieka?


od parunastu minut staram się dojść, jakie odbieranie praw człowieka masz na myśli? Jakieś, które się dokonało? Jakieś hipotetyczne, w twojej głowie? Tylko o to pytam, skąd pierwszym skojarzeniem do linku z wikipedii jaki podesłałem, jest myśl o odbieraniu praw człowieka? Czy ja coś takiego zaproponowałem? Ktoś w tym temacie?
  • Odpowiedz
jakie odbieranie praw człowieka masz na myśli?


@Prezes: Skoro siedzą na granicy mając przed sobą naszą straż graniczną a za plecami białoruską która zabrania im się cofać to coś by się znalazło nieprawdaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maad: Co do obecnej sytuacji, jakakolwiek pomoc będzie zachętą do kolejnych prób przekraczania granicy, rozwiązaniem sytuacji jest naciskanie na Białoruś, by wydalili ich do krajów pochodzenia.
  • Odpowiedz
@maad: nooo, w końcu napisałeś o co ci chodzi, było ciężko co? Chodzi o zablokowanie poruszania się przez Białorusinów. Nie, ludzie nie powinni być tak traktowani, bynajmniej nie z powodu masowych gwałtów w Egipcie.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: nie, ale większość z nich czuła się dobrze i biła od nich radość i spokój. To widać po ludziach w jakich warunkach żyją. Z dużą częścią gadałam i to byli tacy sami ludzie jak my - chcieli zadbać o rodzinę, chcieli znaleźć dobrą pracę itd. najgorszy problem był z młodymi, samotnymi mężczyznami - ale u nas było/jest to samo z kibolami/sebixami.
  • Odpowiedz
@Prezes: fikołki to wy robicie bo ja nie napisałam, że to jest jakaś lepsza kultura, w oryginalnym komentarzu w ogóle nie odnosiłam się do tego kto tam czeka na granicy. Sama nie chce przyjmowac tych ludzi - bo wiem, że nie mamy warunków w tym kraju i nas obiektywnie nie stać. A przystosowanie takiego człowieka - jeśli jest wykształcony! To minimum 2 lata.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Sama napisałaś, że w naszej kulturze ojcowie sie nie opiekują niepełnosprawnymi dziećmi, a w ichniejszej aż się garną. Albo to rzeczywiście lepsza kultura, albo niezły fikołek.
  • Odpowiedz
K***a jeszcze ten tekst, bo niby ja uogólniam, a tutaj jednym zdaniem zanegowałaś istnienie wszystkich ojców, którzy opiekują się niepełnosprawnymi dziećmi xD. Co za fikołki, sam znam 2 takich.


@Prezes: nie neguje, tylko po prostu dla facetów tutaj to często argument, że przecież to koniec ich życia i chca sobie życie ułożyć na nowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) tam nie ma takiego myślenia w ogóle. Podziwiam
  • Odpowiedz
@3x32: Po co jechać do Afryki, mieszkałem rok w Göteborgu, po 2 tygodniach dopiero spotkałem Szweda xd jak dostałem kontrakt w Malmo to się wyprowadziłem do Niemiec, bo stwierdziłem że.... a zresztą #!$%@? się będę tłumaczyć, wtedy w Malmo były dość ostre zamieszki w 3 dzielnicach xd
  • Odpowiedz
@Prezes: ja tylko przedstawiam fakt, że u nas jest społeczne przyzwolenie na zostawianie kobiety z dzieckiem, szczególnie niepełnosprawnym. Tam to zjawisko prawie nie występuje, przynajmniej nie spotkałam się.
  • Odpowiedz