Wpis z mikrobloga

@Prezes: ale co Ty myslisz, że ja nie wiem, że tam chłopakom #!$%@? na widok gołego ramienia czy kolana? ( ͡° ͜ʖ ͡°) każda kultura opresyjna wobec seksu tak wygląda. Niestety. Ja po prostu wyśmiałam komentarz autora, który twierdzi, że jak ludzie/kobiety by były w krajach arabskich to by tym ludziom na granicy nie pomagali. A to bzdura - jak by ci podszedł koleś zmarznięty i zmęczony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JutroZapomneHasla: każdego trzeba traktować jak człowieka, niezależnie od kultury czy poglądów. Tak każe przyzwoitość i tu nie ma dyskusji.

Każdego no poza narodowcem, faszystą, korwinista, zakopakiem, biedakiem i karłem 179 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@3x32: Zauważyliście że najwięcej o upadku zachodnich krajów mają do powiedzenia prawiki, które nigdy w żadnym kraju zachodnim nie były? Polecam taką wycieczkę, nawet i do Niemiec, to naprawdę poszerza horyzonty jacy kulturalni ludzie tam mieszkają.
FTFY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@little_muffin: tu sobie poczytaj jaką ciepłą opieką chłopaki otaczają kobiety w tłumie: https://en.wikipedia.org/wiki/Mass_sexual_assault_in_Egypt


@Prezes: Ale co, za to ci migranci powinni mieć zabrane prawa człowieka? Przecież op pisze o humanitarnym podejściu, a nie empatii i szacunku wobec ludzi obcej kultury (jakakolwiek by ona nie była). Byłem w Egipcie, wyrobiłem sobie na ich temat bardzo negatywną opinię, ale nie uważam że powinno się ich traktować jak bydło
a u nas podbite oko i połamane żebra. ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszędzie da się znaleźć przemoc wobec kobiet.


@little_muffin Tylko że u nas jak jakiś #!$%@? uderzy swoją żonę to może to zgłosić na policję i od kogoś takiego odejść. A tam nie ma takiej opcji, bo kobieta jest własnością męża...

Nie widzisz żadnej różnicy?
@maad: Masz na myśli jakieś konkretne prawo człowieka jakie im odebrano? Prawo do nielegalnego wtargnięcia na teren niepodległego państwa?
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: jest taka opcja - koleś może się rozwieść i płaci babie jeszcze sporą sumke w ramach rekompensaty - inaczej się nie rozwiedzie. To w sumie sprawiedliwiej niż u nas, kiedy np. facetowi się znudzi związek i postanowił się rozwieść - wtedy kobieta nie koniecznie otrzymuje jakaś rekompensatę, czasem alimenty, ale to rzadkie przypadki.
@little_muffin: Czy ty na poważnie wciskasz to kit o lepszej pozycji kobiet w krajach bliskiego wschodu niż u nas? Tam córka może dostać #!$%@? od każdego członka rodziny, łącznie z matką, bo źle spojrzy na chłopaka, zupełnie legalnie. O wyższym wykształceniu zapomnij, w Arabii Saudyjskiej do niedawna prawa jazdy kobiety nie mogły posiadać. „W sumie sprawiedliwiej niż u nas” to niezły fikołek.
@little_muffin Ja #!$%@?, jaką ty masz zdolność do znajdowania najmniejszych kawałków złota w tonie gówna XD

Zauważ, że (chociaż chyba w sumie to wiesz, bo sama to napisałaś XD) to mężczyzna może się rozwieść z kobietą, ale kobieta nie ma takiej możliwości, bo nie ma nic do gadania. Czyli może ją #!$%@?ć całe życie.

Fajnie? No chyba niezbyt.
@Prezes: nie, nie wciskam kitu. Tam kobiety po prostu mają inną rolę społeczną. Raczej ty jesteś zabawny, że uważasz, że wszystkie są tam #!$%@?. Tam ludzie żyją tak samo jak i u nas, jedyna różnica to podejście do seksu i szacunku. Doskonale wiem co grozi tam kobietom za nie bycie podporządkowanym. I mój pierwszy komentarz nie służył wychwalaniu islamu tylko pokazaniu, że op ze swoim antyludzkim podejściem do człowieka nie jest
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: no nie fajnie, ale i tak się zdarzają ucieczki, a te bicia i inne cuda to margines. Poznałam dużo muzułmanek - żadna nie miała żadnego przemocowego męża. Ba! Jedna para miała 3 niepełnosprawnych dzieci - u nas facet by #!$%@?ł od takiej odpowiedzialności, a tam nie ma czegoś takiego - masz niepełnosprawne dziecko? To troszczysz się o rodzinę jakby było w 100 procentach sprawne. Nie ma uciekania od ciężaru życia