Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
Zauważyliście że najwięcej o humanitarnym traktowaniu tej dziczy mają do powiedzenia neuropki, które nigdy w żadnym kraju arabskim nie były? Polecam taką wycieczkę, nawet i do Egiptu, to naprawdę poszerza horyzonty jaka dzicz tam mieszka.
#bialorus
  • 85
  • Odpowiedz
@little_muffin: > ja tylko przedstawiam fakt, że u nas jest społeczne przyzwolenie na zostawianie kobiety z dzieckiem, szczególnie niepełnosprawnym. Tam to zjawisko prawie nie występuje, przynajmniej nie spotkałam się.

Z resztą, skąd niby u nas społeczne przyzwolenie na porzucanie rodziny w potrzebie? Może pomyliło sie społecznie przyzwolenie z prawnym przyzwoleniem. Społeczne przyzwolenie to masz np na bicie niewolników w Arabii Saudyjskiej: https://edition.cnn.com/2013/10/31/world/meast/saudi-arabia-beating-video/index.html
  • Odpowiedz
najwięcej o humanitarnym traktowaniu tej dziczy mają do powiedzenia neuropki, które nigdy w żadnym kraju arabskim nie były?


@3x32: tak, bo wykopki mowiace o nich "bydło" byli gdziekolwiek poza swoją piwnica xD
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Tak, dokładnie tak to działa. Masz kompleksy bo nikt cię nie chce, bo nasz małego więc próbujesz się dowartościować kosztem kogoś innego - np. nazywając ulancem. Mogłabym ważyć i 150kg - merytorycznie nie wnosi to nic do tej dyskusji, więc mam podejrzenie graniczące z pewnością, ( ͡° ͜ʖ ͡°) że masz mega kompleksy.
  • Odpowiedz
@little_muffin To, że jesteś ulana ma bardzo dużo do rzeczy. Ulańce są leniwi i i po prostu głupi (bo głupim jest człowiek, który nie dba o swoje zdrowie i wygląd). Są to osoby, który nie mają uporu i pewności siebie, przez co próbują leczyć swoje kompleksy (słuszne) tym, że niby "im jest tak dobrze" XD

Nie ma nic bardziej obrzydliwego i gburowatego w zachowaniu niż gruba kobieta.
  • Odpowiedz
@little_muffin Wiem, że w środku płaczesz, bo jesteś obrzydliwa. I bardzo dobrze.

Ja jestem zmorą przegrywów i ideałem dla każdej dziewczyny - 190 cm wzrostu, wyraźna linia szczęki, białe i proste zęby, "lekki zarys mięśni", idealna linia włosów, zdrowa cera oraz prącie średniego rozmiaru.

Ale ty oczywiście okłamujesz samą siebie, że komuś się podobasz XD
  • Odpowiedz