Wpis z mikrobloga

Mirasy jaką klawke polecicie? Wymagania to by do 3 urządzeń. Rozmiar powiedzmy, bez numerycznej. Myślałem nad logitech mc Keys mini lub keychron k2 chyba. Używałem dwóch modecomow, jeden płytkie klawisze i całkiem spoko, drugi stukal jak maszyna do pisania z wysokim skokiem bardzo. Nie wiem jakie to switche były, a nie wiem też jakie wybrać. Tak wiem, logitech ten konkretny to nie mechanik, ale ponoć spoko. Zastosowanie to programowanie, do gamingu sprzęt mam. #klawiaturamechaniczna #klawiatura #programowanie
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@123admin: To jest dla przykładu moje połączenie, używam codziennie do pracy. Switche to hot-swappable Red Gaterony. Jedyny problem jaki występował na początku to był czasami jakby lag inputowy używając połączenia bezprzewodowego, ale ostatnio już go nie zauważam. Poprzednio miałem Brown Kailhe i mi siadły czerwone, także polecam serdecznie. Kup sobie jakiegoś jeszcze wrist resta czy po prostu jakąś deskę do klawiatury, bo czasami przeguby u dołu potrafią boleć ;)
zara34 - @123admin: To jest dla przykładu moje połączenie, używam codziennie do pracy...

źródło: comment_1637063319OOD4iIWRuePliBoywenqlR.jpg

Pobierz