Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy mirasy, ale u mnie to chyba 4 porażki sprawiły, że zacząłem respektować zasadę "remember no preorders", bo jednak jest warta uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo jak to mawiają do 4 razy sztuka:
- 2018r - kupiłem w preorderze pierwszą w swoim życiu kolekcjonerkę - tj Fallouta 76 xD
- 2019r - poprzednie odsłony wolfensteina były zajebiste, Young Blood na pewno też będzie, preorder wleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2020r - nie no CD PROJEKT RED to nie może #!$%@? gry wypuścić bo przecież zrobili 3wiedźmin3, myk preorder na kolekcjonerkę cymbergaja 2077
- 2021 - Rockstar to przeciez nie CDP RED, hurr ale gra zajebiście wygląda na trailerze, pyk preorder zrobiony i to jeszcze na switcha xD

#ps4 #ps5 #pcmasterrace #xbox #nintendoswitch
MrocznyZiemniak - Nie wiem jak wy mirasy, ale u mnie to chyba 4 porażki sprawiły, że ...

źródło: comment_1636928532904jQBbNnMhxzqy0Vv6t0z.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Nigdy nie rozumiałem osób robiących preordery przyznam szczerze (no może np. poza FIFĄ bo tu wiadomo że zmiany z roku na rok niewielkie i ludzie chcą od pierwszego dnia cisnąć i kolekcjonerkami bo ich liczba jest ograniczona często) . Zastanawiające to dla mnie zjawisko. Po co? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ayessare: ja maks miesiąc przed premierą kupuje jak naprawdę jestem pewny gry. Nigdy nie robię preorderów za to cyfrowo na PlayStation i Nintendo bo tam #!$%@? działają zwroty
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: Te kolekcjonerki to jestem w stanie zrozumieć, ale preorderowania zwykłej edycji już nie. Gdybyśmy żyli w czasach bez internetu gdzie premiera gry wiązałaby się ze staniem w kolejce w sklepie to preordery miałyby sens. Zamawiasz wcześniej i w dniu premiery kurier ci przynosi paczuszkę. Spoko opcja, bo płacisz za wygodę. Ale jednak żyjemy w czasach gdzie w dniu premiery możesz wejść na Steam czy inną podobną platformę i po ludzku
  • Odpowiedz