Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy nie dawała mi spokoju pewna myśl... W sumie tylko dlatego założyłem 'szybkie' konto, które niedługo zejdzie'. Od początku.

Dlaczego boiling frog jest takie skuteczne.

Przerabiając najlepszą i najnaturalniejszą literaturę podrywu [a także już dość starą gdzie ludzie wymieniali się jeszcze e-mailami] autor używał często określenia 'boiling frog'.
Chcąc poderwać kobietę po prostu pytasz ją o pomoc w neutralnym temacie, o tyle żeby temat nie był rozwiązywalny w 10sekund i można o nim mówić przez 2 minuty. Jak na przykład skład musztardy i czy są w niej art zwierzęce, bo kupujesz koleżance vege.

Większość ludzi będzie skłonna poświęcić trochę czasu, żeby pomóc, niektórzy więcej.

Na początku przedstawia się autentyczny problem [udawany bądź nie], po 2 minutach mówisz, że u ciebie w kraju/mieście do musztardy dodaje się zmielone i suszone jaja prosiaka.

Zostajesz spytany skąd jesteś, zaczynasz nową historię.

I tak w ciągu 10-15 min żaba już wie że jest chyba gotowana, bo robi się gorąco, ale zainwestowała w siedzenie w tej saunie więc czeka co się stanie dalej i czy aby na pewno do niej uderzasz. Żeby się tego dowiedzieć musi poczekać do końca na tyle ile jej czas pozwala.

Normalny facet wie, że wie albo nie wie, albo od razu wpisze w wyszukiwanie.

POLITYKA - krótkie połączenie.
Kobiety dostają prawa wyborcze.
Politycy gotują żabę [głównie kobiety]
Kobiet jest więcej w społeczeństwie.
Coraz więcej sfeminizowanych mężczyzn.
= przepis na gotowanie całego kraju.



Gotowanie żaby, zawsze i wszędzie. Umożliwiła to masa kobiet, które łatwo było zmanipulować obietnicami od alfa daddy [czyli aparat władzy].

Można by powiedzieć, że oddanie decyzji politycznych kobietom to świetny wybieg szpiegowski i mocodawcy Pis są z dużą dozą prawdop. z któregoś kraju w którym kobiety takiej władzy nie mają [np w Rosji nie mają jako że wybory to tylko ustawka]

Reasumując: Źle widzę kolejne 10-lecie PL
PiS to byli najprawdopodobniej śpiochy.

#redpill #obserwacje #polska #powiazania #korelacja
zwuud - Od kilku miesięcy nie dawała mi spokoju pewna myśl... W sumie tylko dlatego z...

źródło: comment_1636925102Q7aPNsHFOEFE7EZSLnkChq.jpg

Pobierz