Wpis z mikrobloga

Jakiś wykopek się przestraszył pewnego "jasnowidza" więc użyję osobnego tagu, może i innym się przyda na uspokojenie jak na to natrafią.

Niejaki jasnowidz Nazar jest wyrafinowanym oszustem. Na swoim kanale na YT straszy wojną. Bardzo dramatyzuje swoje filmiki, spowalnia tempo mówienia, świetnie moduluje głosem (ma doświadczenie w tym zakresie), podkłada dźwięki syren obrony cywilnej żeby dodać dramaturgii itd itp.

Nazar oprócz tego co mu się sprawdziło przepowiedział też cała masę głupot która się nie sprawdziła (np że szczepionek zabraknie, albo że Trump nie odda władzy bo zaatakuje Iran i wiele więcej). Jeśli co 2-3 dni jakiś randomek będzie nagrywał prawie godzinny filmik z przepowiedniami co mu ślina na język przyniesie to na pewno po roku dużo się sprawdzi. Potem wystarczy przemilczeć niesprawdzone wizje i chwalić się sprawdzonymi, contentu po roku będzie tak dużo że nikt nie będzie w stanie przesłuchać całego archiwum.

Nazar wiele razy kłamał co do swojej własnej osoby, więc jak można ufać w prawdziwość jego wizji? Na początku swojej działalności twierdził, że jest obytym w świecie wykładowcą uniwersyteckim, że jest emerytem, że ma żonę emerytowaną sędzinę, że dorobił się kilku nieruchomości pod wynajem. Że mieszka w Górach Świętokrzyskich, że Świętokrzyskie to ma być bezpieczna ostoja w razie wojny.

W praktyce Nazar został namierzony przez społeczność i jest to biedak mieszkający skromnie w leśnej osadzie w woj. Wielkopolskim, jest w wieku trzydziestu paru lat, nauczył się manipulacji ludźmi w kościele katolickim (były zakonnik), prawdopodobnie nie ma żadnej żony tym bardziej emerytki (nie w jego wieku), toczy się wobec niego postępowanie upadłościowe (upadłość konsumencka). Jego miejsce zamieszkania ta "bezpieczna ostoja" z której nagrywa filmiki nie znajduje się wcale Górach Świętokrzyskich co można udowodnić porównując wygląd budynków Youtube vs Geoportal. Od początku istnienia kanału tłucze ludziom do głowy że w Świętokrzyskim będzie bezpiecznie i że tam specjalnie kupił nieruchomość a jego posesja znajduje się w innej części Polski. Podobno niektórzy internauci jeździli do woj. Świętokrzyskiego go szukać po poradę, a inni rzekomo kupili tam ze strachu nieruchomości.

Z czasem, po wyjściu na jaw wielu szczegółów dot jego prawdziwego życia, Nazar zmienił narracje na kanale i teraz gra człowieka skromnego, ubogiego. Odmłodził też swoje zdjęcie profilowe (wcześniej było postarzone przy pomocy aplikacji typu faceapp).


#nazar #jasnowidz
  • 65
  • Odpowiedz
A czy mówił coś na temat malpiej ospy? Ja skończyłam go słuchać pod koniec kwietnia i mam lepsze samopoczucie, także wolę tam nie zaglądać
  • Odpowiedz
@Ewus88: Wydaję mi się, że wcześniej o tym nie wspominał i nagrał dopiero o tym filmik 4 dni temu jak zaczęło być w mediach głośno o małpiej ospie:))) jeśli się mylę to mnie poprawcie bo też nie mam zamiaru oglądać całych jego filmików i poddawać się jego manipulacjom
  • Odpowiedz
@danieldan: Wiem, że napisałeś post pół roku temu, ale jakoś tak dopiero niedawno przypomniałem sobie o tej gnidzie. Moja była dziewczyna taka mami córcia (wtedy 26 lat) i jej matka (56lat) były fanatykami filmików nazara, non stop nazar srazar, non stop sianie strachu wojną. Sam wtedy postanowiłem sprawdzić tego manipulanta i już w jednym z pierwszych filmików było widać, że ten wielki tarocista znaczenie kart tarota odczytuje z jakiejś strony z
  • Odpowiedz
@danieldan: Milestone - dziś na filmiku formatu Shorts w serwisie YT Nazar sam potwierdził, że faktycznie był w przeszłości zakonnikiem (duchownym) co za tym idzie potwierdziła się informacja którą ja opublikowałem tu na wykopie pół roku temu - post powyżej. Doświadczenie w emisji głosu pozyskane w kościele katolickim pozwoliło mu udawać osobę starszą - emeryta aby zyskać zaufanie, a także podnosiło grozę jego filmów bo świetnie operował głosem i zmieniał jego
  • Odpowiedz
@danieldan:

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę aby zachować pewną ostrożność w ocenie metod manipulacji, bo na jednym z minionych filmów Nazara, niestety nie pamiętam którym, słyszałem w jego domu, w jego otoczeniu osobę, mężczyznę o bardzo podobnej do niego barwie głosu/intonacji, która wypowiadała się jednocześnie (tak jakby w tle filmu ktoś był w tym samym pomieszczeniu i rozmawiał w tle z domownikiem lub telefonicznie). Nie jest wykluczone, że Nazar ma bardzo zbliżonego
  • Odpowiedz
@danieldan: A to nie jest tak, że on po prostu jednocześnie mówi i puszcza swoje nagrania jednocześnie? Wiele razy słyszałam, że to robił, żeby niby udowodnić swoją "największą w Polsce sprawdzalność". Swoją drogą, teraz podobno już twierdzi, że on wróżył Błaszczakowi wicepremierostwo (czego i tak notabene nie ma), a tymczasem wiem na pewno, że mowa była o premierostwie i to już dawno temu. Ale Nazar jest nadal z siebie bardzo zadowolony
  • Odpowiedz
Nazar to cwaniak jest. Najpierw mówi, że wydarzy się coś 17 czerwca i rozgorzeje (nawet jego wierni fani piszą o tym w komentarzach) a teraz w innym filmiku Nazar powiedział, żeby nie trzymać się dat bo on nie wie czy coś się wydarzy 17 czerwca, ponieważ w jasnowidzeniu daty nie istnieją. Także mamy teraz sytuację, w której jeśli coś się wydarzy tego dnia to Nazar powie, że miał rację i ostrzegał, natomiast
  • Odpowiedz
@Ewus88: no i mamy wakacje, rok szkolny nie został skrócony, ani nikt nas nie napadł ani w maju ani w czerwcu, mówił że nie będzie wakacji oraz że cały wschód polski będzie wyludniony, moim zdaniem on świetnie analizuje wydarzenia na świecie oraz zbiera do kupy wszystkie przepowiednie innych jasnowidzow
  • Odpowiedz
@tetradon777: proszę SB sprawdzić jego stronkę na Facebooku
Ileż tam zachwytu jego wyznawców.
Powiem szczerze , że osobiście sama się wkręciłam po oglądnięciu kilku jego filmów ,jakieś 2mc temu do mamonetu trafienia właśnie tutaj przejrzałam na oczy.
  • Odpowiedz
@Enn199243: dokładnie za to że żeruje na biednych ludziach, którzy mogą mieć depresję, nerwice itd jak tak można oszukiwać, on jest jedynym,, jasnowidzem '', który straszy i mówi że,, tak będzie '', że,, nie ma innej opcji '', to nie jest jasnowidz, nie wiem czy ktoś widział jego nagranie na temat przebiegu wojny, mowil, tam okropne rzeczy np żeby przygotować się na to że zwierzęta będą zguba dla człowieka bo przyjdzie
  • Odpowiedz
@Ewus88: warto zaglądnąć na jego stronę i zobaczyć.
Tak jak ktoś tam napisał , że w komentarzach niema wymiany zdań tylko jedne wielki "zachwyt " ,Ci ludzie zachowują się jakby byli zakodowani
  • Odpowiedz
@danieldan: Kamil Ch. zajmował się polityką (z marnym powodzeniem), wstąpił do seminarium, z którego został wyrzucony. Potem "mianował się" bratem zakonnym. Uciekł z miasta rodzinnego, bo każdy go zna z bycia "uczynnym". Został "jasnowidzem", żeby mamić naiwnych ludzi. Doskonale opanował sztukę manipulacji. Szkoda mi ludzi, którzy ślepą wierzą w jego "wizje". Czekam dnia, kiedy jego oszu**** wyjdzie na jaw.
  • Odpowiedz
Tak czytam , oglądam i własnym oczom nie ufam
prezydent boży mitoman wielu fachów , głównie bezrobotny wiecznie zmęczony , donosy , zawiadomienia , kariera polityczna- porażka , kariera w kościele - organista , komornik , gruby brudny
jasnowidz mitoman wielu fachów, głównie bezrobotny wiecznie zmęczony, donosy , zawiadomienia , kariera polityczna - porażka, kariera w kościele - zakonnik , upadłość, gruby czysty
  • Odpowiedz