Wpis z mikrobloga

#amazfit #trex #trexpro #smatwatch #zegarek #sport ktoś może pomoże. Chciałem ruszyć dupsko nie tylko do technologii ale i do roweru oraz odczytac to co robie na codzień. Szukam jakiegoś zegarka do 700-800 zl. GPS obowiązkowy. Gram w nożną a ze na 30 ( w zasadzie to 31) chce sobie kupić porządny rower to tez to dojdzie. Teraz mam Gshocka i spodobał mi wygląd Amazfita Trex/Trex pro. Ktoś ma, korzysta? Lub jakaś inna alternatywa? Podoba mi sie PRO, bo ma to samo co Trex, poprawione działanie menu i GPS + pulsoksymetr i możliwość dogrania sobie tarczy zaś zwykły TRex ma podobno tylko 30 tarcz. YouTube cały przejrzany o tych dwóch modelach. Będę wdzięczny za pomoc.
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luba17: @luba17: z tego co wiem, to pro dużo lepszy, będę mógł Ci powiedziec coś więcej w tym tygodniu, bo powinien przyjść, choć głównie pracuje go do wycieczek górskich i nurkowania:)
  • Odpowiedz
@luba17: mam wersje pro od dnia premiery w sumie. 3 dni po proemierze jakos juz mi przyslali. jest faktycznie twardy i wytrzymaly. od zawsze uzywam sprzetow tzw. "pancernych". ten poki co naprawde daje rade.
wczesniej mialem stratosa "2" i na korzysc poprzednika byla mozliwosc wgrania do niego muzyku i odpalenia na bezprzewodowych sluchawkach. latwiej bylo z tarczami. w trexie pro wlasciwie jeszcze nie zmienialem pozy tymi ktore sa dostepne "odgornie".
wal
  • Odpowiedz
  • 0
@brudny: Pulsoksymetr wiarygodny? Próbowałeś go połączyć z iOS? Jak bateria na GPS? Można wyłączyć mu możliwość wyświetlania powoadamiania o powiadomieniach (nie chce wyciszać grup, ale tez nie chce zeby co 5-6 minut mi wibrował na ręce). Masz włączymy Always on display?
  • Odpowiedz
@luba17: To samego zegarka nie określę, ale Zepp jest totalnie do dupy. Mało funkcji, nieintuicyjny, opcje głęboko pochowane plus zacina się i co gorsza zawiesza oraz ma tendencję do bycia ubijanym przez system telefonu, gdy jest w tle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gobi12: o kurde, a gdzieś czytałem, że niby zepp to jedna z lepszych apek na rynku:/ inne apki pokroju xiaomi wear go nie obsluguja?
  • Odpowiedz
@luba17: uzywam tylko androida wiec o ios sie nie wypowiem. bateria ogolnie jest zajebista. bardzo duzo funkcji mozna wlaczyc lub wylaczyc wiec jakies usrednianie czegokolwiek jest bez sensu. ja osobiscie przy moich ustawieniach laduje zegarek raz na tydzien co jest dla mnie calkiem spoko. samo ladowanie bardzo szybkie.
mam wlaczony AOD miedzy 7 rano a 21 wieczorem. z tymi powiadomieniami to zamotales cos i nie bardzo wiem o co Ci chodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@brudny: Czyli można wyłączyć powiadomienia całkowicie, to dobrze. Korzystasz z Zepp czy jakieś innej aplikacji? Można eksportować jego dane np do stravy lub innych programów monitorujących aktywność?
  • Odpowiedz
@luba17: korzystam z Zepp i niczego innego. powiem Ci w ten sposob. to juz jest moj kolejny zegarek, wczesniej gdy nie bylo zegarkow mialem kilka opasek :) pozatym jestem juz stary troche :) juz mnie nie ciagnie zeby poznac WSZYSTKIE mozliwosci i funkcje zegarka/appki :) z exportem danych w Stratosie wiem ze byla mozliwosc wiec i tutaj prawdopodobnie idzie.
uruchomilem apke: mozna dodac konta do WeChat, Google Fit, Strava i Relive.
  • Odpowiedz
@brudny: powiedz mi jak wygląda jakość tego Amoleda w słońcu jeżeli miałeś oczywiście możliwość sprawdzenia, wygląda to czytelnie? Jeżeli chodzi o AOD, to ustawia się że pokazuje tylko cyfrowo godzinę, tylko wskazówki czy może cała tarczę? Mógłbyś wysłać screena z dostępnych tarcz fabrycznych, jeżeli jest taka możliwość oczywiście
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@luba17: jakosc wyswietlacza jest bardzo dobra moim zdaniem. Dotyk rowniez dziala spoko. Na plus trzeba zaliczyc to ze niedawno dolozyli programowa blokade ekranu no i oczywiscie mozliwosc obslugi fizycznymi przyciskami tez na plus. Dowolnosc konfiguracji naprawde duza. Sama aplikacja Zepp miala swoje wzloty i upadki ale od dluzszego czasu dziala rowniez calkiem spoko.
Polecam ten zegarek :) sorry za niewrzucenie zrzutow ekranu z tarczami ale za duzo tego, nie mam tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@brudny: Spoczko i tak dużo pomagasz. A czy temat przypadkowego wyłączenia treningu to jest to o czym teraz pisałeś czy cos innego, bo w jednej z recenzji padło takie stwierdzenie ze w trakcie treningu nie można korzystać z innych opcji a czasami można go przez przypadek wyłączyć
  • Odpowiedz
@luba17: szczerze powiedziawszy to kogos chyba ostro #!$%@? jesli takie komentarze pisze :) jak mozna bawic sie zegarkiem, korzystac z jego "innych opcji" podczas naprzyklad jazdy rowerem czy plywania. troche to glupie jak dla mnie :)
moim zdaniem za duzo czytasz zamiast sie zdecydowac :) zdaje sobie sprawe ze kazdy ma delikatnie mowiac inny stan posiadania ale wydaje mi sie ze w tych pieniadzach dostajesz calkiem spoko sprzet z calkiem fajnym
  • Odpowiedz
  • 0
@brudny: Ja nie mowię o feralnym egzemplarzu, ale podobny temat juz był w stratosie - ze np podciągając rękawek zeby spojrzeć jaka godzina itp okazywało sie ze ściągacz rękawa dotknął któregoś z przycisków i zastopował trening bo zegarek nie był zablokowany na czas treningu. Stad moje pytanie czy zdarzyło Ci sie cos takiego. Zakładam tez ze prawdą jest ze nie można korzystać z innych opcji w trakcie treningu czyli masz wlaczony
  • Odpowiedz