Wpis z mikrobloga

Lecimy dalej, standardowo, link do poprzedniego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.wykop.pl/wpis/61706963/odsylam-do-lancuszka-czyli-wpisu-poprzedniego-%CA%96-/

Dzień czwarty:

19 lajków i 2 matche

Pierwsza dziewczyna z matcha ma po prostu czarne zdjęcie i nic nie widać. Normlanie daje w lewo takie profile, ale uznałem, że zrobie raz wyjątek (kiedyś zdarzyło mi się już dwa razy dać w ciemno dziewczyny, zawsze się okazywałe potem grube, czuje, że teraz też tak jest xD) Przywitałem się i miło po prosiłem by mi się pokazała ʕʔ Od rana nie dostaje odpowiedzi, jak przez cały jutrzejszy dzień również nie dostane to ją wywale.

Druga typiara, to typowa skrajna lewaczka a do tego baaardzo przeciętna. Dałem ją w prawo bo wszystko z okolicy już przetrząsnąłem i skończyły mi się osoby do swipowania.
Typiara na każdym zdjęciu ma środkowy palec wystawiony w stronę obiektywu. Przywitałem się i trochę szyderczo spytałem się, czemu mi wystawia środkowy palec xD Również to było rano i przez cały dzień brak odpowiedzi. Tak samo ją wywale jutro wieczorem jak nic nie odpisze.

Chyba czas zwiększyć zasięg i po prostu przestawić się na zwykły troling. Tinder to kwintesencja ścieku i zbiorowej patologi. Mam nadzieję, że nikt nigdy w realu, a zwłaszcza kobieta, nie wyjdzie do mnie z tekstem "załóż sobie tindera", bo boje się, że pójdę siedzieć jak jej coś zrobie za gadanie wysrywów (°°

Swoją drogą dawno tyle dziewczyn nie dałem w lewo. Tak jak poprzednie dni dawałem większość w prawo, to ostatnio daje więcej w lewo. Chyba ze stackowały się dziewczyny z lajków, bo atak gruboli miałem xD

19 lajków i 5 matchy od początku kiedy założyłem tindera i brak chociaż JEDNEJ normalnej dziewczyny. Tak wyglądają portale randkowe. Bez mordy chada 8/10 nie podchodź.

No, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #blackpill #przegryw #zwiazki
  • 3
  • Odpowiedz