Wpis z mikrobloga

@InspektorDupa
Próbuje sobie wyobrazić sylwetkę człowieka który nieironicznie pisze w mediach społecznościowych że Ostaszewska jest wielkim Polakiem xD. Ciekawe czy większym niż papież. Oto jest pytanie.
@Razzish: Telewizja całkiem sensowna. Fajnie pokazywali relację z bliskiego wschodu.
Nie wiem jak relacjonują u nas ale jeśli wzięli materiał z nią w roli głównej to myślę, że po prostu pasował do narracji. A, że ona jest pożyteczną idiotką dla narracji muzułmańskiej i Białoruskiej to inna droga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Flypho: Tak w Twoim wpisie poruszyło mnie jedno. Mam wyższe techniczne wykształcenie z wąskiej specjalizacji. Zarabiam kilka krajowych. Mogę mieszkać gdzie chce (oficer flota handlowa here). Wybrałem więc spokojną wieś nad samym morzem. Uważasz, że osoba która mieszka na wsi (nie jest to typowa wieś z kurami tylko letni mały kurort) ale jednak to wieś. To taka osoba jest gorsza bo nie mieszka w miescie :D Przecież już od dawna ludzie
@Caracas Mam sporą część rodziny ze wsi. Wiem jak małostkowi potrafią być ludzie z małych miejscowości, jakie "osiągnięcia" potrafią im imponować. Bardziej niż przytyk do pochodzenia chodziło mi o skalę czyjejś wyobraźni. Widzisz, temu gościowi imponuje jakaś baba z programu telewizyjnego ¯_(ツ)_/¯ . Nie mówię że to coś złego per se, ale pokazuje pewna waskosc horyzontów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: A okej. Być może na takiej normalnej wsi jest inaczej. U mnie jednak większość sąsiadów przeprowadziła się tu z miast (różne części Polski) by żyć sobie spokojnie nad morzem. Zapewne dlatego nie widzę różnicy