Wpis z mikrobloga

@Kunnorinno: No nie bardzo, jeżeli ktoś szuka auta do 25k z benzyną nowoczesnym wyglądem to nie jest to E60 nawet w podwójnym Mpaku, dostanie zajechane g---o, które u Niemca zrobiło już pół miliona, a w Polsce ma magiczne 260kkm, serwis drogi i pewne, że w takie auto co roku włożysz siano. Asterkę jak kupi za 25k to będzie miał max 10 letnie auto, które jeszcze pośmiga. Nie każdy ma kompleksy,
  • Odpowiedz
@Trusky92: Jedyne kompleksy jakie masz typie to ty bo sie pienić od razu zacząłeś bo ktoś śmiał beemke zaproponować XD
E60 czy turasa spokojnie ogarnie w tym hajsie jak nie potrzebuje dużego silnika. A jazdę astrą czy innym syfem z tego segmentu można porównać do diety czokoszokowej. Przeżyjesz ale co to za życie
  • Odpowiedz
@Kunnorinno: xD no tak, bo E60 to wyznacznik udanego życia, ja p------e, po co ja dyskutuję z fanboyami BMW, masz rację. Nigdzie się nie spieniłem tylko na tym portalu do każdego pytania o tanie, ekonomiczne auto do 30k ktoś wjeżdża z jakimś 20+ letnim BMW, no luksus w c--j.
  • Odpowiedz
@Trusky92: Nie no ty to ewidentnie jakiś skrzywdzony jesteś. Gdzie ja k---a napisałem o udanym życiu, mówie k---a o komforcie podróżowania. Przecież kupując taką e60 z jakimś 2.2 czy m47 koszty obsługi są takie same jak w jakimś golfie z 1.4tsi i dsg a wygoda jest na totalnie innym poziomie
  • Odpowiedz
@Trusky92: Tak typie jestem mechanikiem, z zawodu blacharzem, odrestaurowuje swojego gruza ale h-j sie znam bo jakiś wykopek co się pieni bo beemwu złe ( po prostu bo złe i c--j) tak powiedział xD
  • Odpowiedz
@Kunnorinno: Połącz kropki kolego, E60 to stare g---o i możesz być k---a pilotem myśliwca jak dla mnie. Stara benzyna(2.2 którą polecałeś), która pali 11/12l (w E46 takie wyniki przy normalnej jeździe), sypiąca się elektronika, kosztowne naprawy typu rozrząd itp., mój nieżyjący już teść woził 90-130 aut rocznie, jeździłem w życiu już kilkoma autami i coś mogę powiedzieć.

  • Odpowiedz
@Trusky92: No ale co z tego że pali te 11-12 litrów. OP napisał

Jakie auto kupilibyście za kwotę około 25k złotych? Wymagania to: benzyna, klima i w miarę nowoczesny wygląd.

Gdzie tu jest cos o ekonomiczności xD

sypiąca
  • Odpowiedz
@Kunnorinno: w/e gadam z OPem na privie i nie chce starej BMW :) mi już starczy dyskusji, nie daj sobie tylko ręki za to BMW uciąć, ja znam relacje kilku posiadaczy tych jakże zacnych wozów, portfele są wietrzone regularnie, już nie wspomnę, że 170KM w tym wozie to śmiech na sali.
  • Odpowiedz