Wpis z mikrobloga

@Kunnorinno: No nie bardzo, jeżeli ktoś szuka auta do 25k z benzyną nowoczesnym wyglądem to nie jest to E60 nawet w podwójnym Mpaku, dostanie zajechane gówno, które u Niemca zrobiło już pół miliona, a w Polsce ma magiczne 260kkm, serwis drogi i pewne, że w takie auto co roku włożysz siano. Asterkę jak kupi za 25k to będzie miał max 10 letnie auto, które jeszcze pośmiga. Nie każdy ma kompleksy, że
@Kunnorinno: Połącz kropki kolego, E60 to stare gówno i możesz być #!$%@? pilotem myśliwca jak dla mnie. Stara benzyna(2.2 którą polecałeś), która pali 11/12l (w E46 takie wyniki przy normalnej jeździe), sypiąca się elektronika, kosztowne naprawy typu rozrząd itp., mój nieżyjący już teść woził 90-130 aut rocznie, jeździłem w życiu już kilkoma autami i coś mogę powiedzieć.

@Trusky92: No ale co z tego że pali te 11-12 litrów. OP napisał

Jakie auto kupilibyście za kwotę około 25k złotych? Wymagania to: benzyna, klima i w miarę nowoczesny wygląd.

Gdzie tu jest cos o ekonomiczności xD

sypiąca się elektronika

Elektryka w tym nie jest jakoś ponadnormatywnie #!$%@?.

kosztowne naprawy typu rozrząd

Prawdopodobieństwo posiadania problemu z rozrządem w m54 czy m47 jest podobne do bycia zgwałconym w czołgu przez księdza chorego