Wpis z mikrobloga

To, że Ser Oponiarz objedzie Haasy, Alfy, Astony i Williamy było bardziej, niż pewne, Tsunoda i Okoń tak samo. Fakt, że odstawił oba McLareny, Leclerca, Alonsa i Gasly'ego, będąc na koniec raptem sekundę za Perezem, a to wszystko w ciągu 24 okrążeń - to już jest wyczyn. Najbardziej liczyłem na to, że Alonso i Riczardo będą skuteczniej go blokować.

Fun fact: Wszystkich brał na dojeździe do pierwszego zakrętu, z wyjątkiem Raikkonena, który zaliczył spina po T1 i Leclerca na T4.
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
@Pieczarka: Większość kierowców go po prostu przepuszczała, bo po co mają wdawać się w walkę skoro nawet nie walczyli o punkty. Większość te sprinty jedzie żeby przejechać. Dlatego Hamilton ich po prostu mijał. Oczywiście nie można mu tego zabrać, bo #!$%@?ł niesamowitym tempem i pokazał, że jest kim jest.
  • Odpowiedz
@Pieczarka: No gdzie wszystkich na T1? W zupełnie innym miejscu wyprzedzał Alpiny i GASa (na T15 albo nawet T14), a w zupełnie innym Lando czy RICa. Chociaż też w okolicy prostej startowej. A Leclerca wyprzedzał w pierwszej strefie DRS - za T3.
@Projectal: Tak bo większość kierowców ma gdzieś skąd HAM będzie startował. Przecież wyższe miejsce jego startu to szybszy dojazd do tego kierowcy i trudniej utrzymać pozycję. Kierowcy F1
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkosoft: no dobra, może trochę za mocno uogólniłem, ale chodziło mi o prostą startową przed T1 - faktycznie można część podciągnąć jako wyjście z T15.
Pieczarka - @Mirkosoft: no dobra, może trochę za mocno uogólniłem, ale chodziło mi o ...
  • Odpowiedz