Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że autor wrzucił cały rozdział 85 #manga "Gabriel DropOut" za darmo. Poczytałbym, sęk w tym, że jest na to stanowczo za wcześnie, popsułbym tylko sobie flow głowiąc się nad znaczeniem paneli i używając OCR do kanji ( ͡° ʖ̯ ͡°) Fakt że od razu wtedy można wrzucać tekst do translatora, a DeepL nawet nienajgorzej tłumaczy, ale to i tak popsuje radochę z czytania. Może za rok? Dwa? ¯\(ツ)_/¯ Poświęcam japońskiemu czas prawie codziennie i nie mam zamiaru się poddawać (choć czasem mam go dość), zobaczymy czy zdążę się nauczyć go na tyle by sobie taką prostą mangę poczytać zanim ten tytuł przestanie wychodzić ;d

Póki co po angielsku jest wydany tom 10, który kończy się na rozdziale 77. Nawet mnie rozbawiła historyjka z zahipnotyzowaną Satanią () A tomik 11 kończy się na rozdziale 83, więc jest luka i prędzej bym go nadrobił, zanim bym sięgał po ten z niconico.

Choć, jakbym się uparł, to 84 bym pewnie znalazł w piśmie, w jakim manga jest wydawana, czyli
Dengeki Daioh G_.
#anime #randomanimeshit ##!$%@? #gabrieldropout #gabdro #
Pobierz
źródło: comment_1636802701R4kPXoXUUwHZlF2zASFIbn.jpg
  • 3
@Gigamesh: dzięki wielkie () to bardzo cenne ;3

A ja bywam uparty do bólu, na tyle że z ciekawości znalazłem, że ten chapter jest też w numerze 98 コミック電撃だいおうじ, który sobie sprawiłem ;d

Marzę o czasach, gdzie sobie czytam mangi w pisemkach na bieżąco i oglądam anime w oryginale, o grach nie wspominając ()