Wpis z mikrobloga

@gurumotive: To był niejaki pan Iwo Lubina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gównoburze mniejsze i większe wszędzie się zdarzają, ale tylko na twoje grupie wprowadziłeś taką cenzurę nie wiadomo po co. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O tyle mnie to wkurzyło, że z najbardziej błachego powodu to zrobiłeś, kiedy akurat potrzebowałem leasingu. Znalazłem już inną grupę. Dość offtopa, trzym się i luzuj portki
  • Odpowiedz
O tyle mnie to wkurzyło, że z najbardziej błachego powodu to zrobiłeś, kiedy akurat potrzebowałem leasingu. Znalazłem już inną grupę. Dość offtopa, trzym się i luzuj portki


@cwlmod: musiałeś coś grubiej przeskrobać, że Ci się grupa przestała wyświetlać :D

Dlaczego w ogóle uważasz, że "po wyjeździe z salonu nie powinien jechać 180 km/h"

To był niemiecki samochód, mający 2750 obrotów/min przy takiej prędkości.

Gwarantuje Ci też, że silnik był rozgrzany
  • Odpowiedz
@gurumotive: Wiem za co dostałem bana, bo z tobą później rozmawiałem. Twoje nastawienie było raczej żenujące.

Dlaczego w ogóle uważasz, że "po wyjeździe z salonu nie powinien jechać 180 km/h"

To był niemiecki samochód, mający 2750 obrotów/min przy takiej prędkości.


Napisze to samo co napisałem wtedy. Zajrzyj do instrukcji. Silnik to jedno ale opony i szczególnie nie ułożone hamulce to drugie
  • Odpowiedz
@norbert1988: Skoda moim zdaniem jest lepiej wykonana i lepiej wyciszona. Ma też lepszy infotainment ale nadal na tyle dramatyczny, że nigdy więcej nie kupię VAGa, dopóki się nie wycofają z tej obsługi dotykowej, to jest kompletne nieporozumienie. Źle zaprojektowane, źle wykonane, notorycznie zepsute. I nie wierz ludziom, którzy piszą np. na grupie Leona "u mnie super, zero problemów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@norbert1988: Na filmach i zdjęciach octavia wyglada gorzej niż w rzeczywistości i to było moje pierwsze zaskoczenie l. Drugie dotyczyło wnętrza i poziomu wykonania nawet w podstawowej wersji. W wersji style która wybrałem no miałem lekki opad szczęki i niedowierzanie ze siedzę w skodzie. Jeździłem i zdecydowałem się na automat 150km i porównywałem z i innymi. Lag skrzyni mało wyczuwalny, system start stop cichy, wygłuszenie jest Ok ale inne auta robią
  • Odpowiedz
@Szumny: jeździłem, cenę też wywalczyłem z rabatem godnym jak na dzisiejsze czasy.
Bardziej interesują mnie tematy:
- dzwiękoszczelne szyby - czy czuć różnicę,
- zużywanie materiałów,
- czy ekran dotykowy się zawiesza,
- utrzymanie w czystkości tych materiałowych wstawek na desce,
  • Odpowiedz
@norbert1988: Nie wiem jak w nowych Seatach, ale jeden youtuber pokazywal jak wygladaja fotele w Cupra Formentor po 20k - wygladaly fatalnie. No i brak matrix ledow, oraz brak podswietlenia w nocy przyciskow do klimy. Ja z tego powodu odpuscilem Seata, pomimo bycia szczesliwym posiadaczem Seata Leon III.
  • Odpowiedz