Wpis z mikrobloga

@Kempes: no pefka, na prawicy jeat wesoło. Luzik, zabawa , smiechy i marichuana, ladne dziewczyny ktore o siebie dbaja. My sie otwarcie smiejemy z lewakoof. A lewacy chodza #!$%@? calymi dniami z powodu byle gowna ktore zobaczyli na fejsie z rana i potem musza odreagowywac na zamknietych grupach na fejsie a neuropa na wypoku. Potem #!$%@? psychotropy i zala sie na lewo i na prawo ze nie moga sobie poradzic z
  • Odpowiedz
@Kempes: to jeszcze nic. Na prawicy jest taka troche moda na zbieranie artefaktow Wermachtu albo replik nazistowskich mundurow lub elementow wyposazenia. Te repliki mozna zalatwic od chlopakow z grup rekonstruktorskich, nie sa tanie i tylko dla sprawdzonych ludzi a poza tym trzeba wiedziec do kogo uderzyc na bajere. Ja sam mam idealnie odwzorowana sprzaczke do paska z Wermachtu czyli z orlem trzymajacym swastyke i napis Got Mit Uns. Mam jeszcze guziziki
  • Odpowiedz
@Kempes: #!$%@?ąc od tematu wpisu - jest dla mnie głęboko satysfakcjonującym zobaczyć poprawną deklinację tak często błędnie pisanego nazwiska.
  • Odpowiedz
@Twardy_Narkotyk: Dowód na odrodzenie się faszyzmu w Polsce to wyrok skazujący, jaki wydał sąd, dla osób biorących udział w tym torcikowym zgromadzeniu i delegalizacja ich organizacji. Czyżbyś o tym zapomniał czy po prostu nie wiedziałeś? A może to nieumiejętność szukania informacji przy pomocy lewackiego Google? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Twardy_Narkotyk: Widzisz kolekcjoner to nie to samo co wyznawca który ubierze się w dany mundur, porobi w nim zdjęcia, a nawet profilowe zrobi na fb czy ćwierkaczu w taki sposób aby nawiązywało do zdjęcia jakiegoś nazisty jak to Kalinowski #!$%@?ł swego czasu, który poszedł nawet o krok dalej i fotę nazisty wrzucił na zdjęcie w tle.
Odrodzenie jest faktem, masz te zespoły dziwaczne, masz takich Kalinowskich i innych debili od pięciu
  • Odpowiedz